Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 35 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvit - Dame
spar 35 %

Hvit - Dame

334,10 kr514,00 kr
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid-Sort - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvit-Svart - Dame
spar 35 %

Hvit-Svart - Dame

238,55 kr367,00 kr
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvit - Dame
spar 35 %

Hvit - Dame

238,55 kr367,00 kr
Jeans + T-shirt - Dame
spar 5 %
2 stk.

Dame

733,00 kr775,00 kr
Ines Sli Top - Cloud Dancer
Bilde av Ines Sli Top - Cloud Dancer
spar 35 %

Cloud Dancer

286,65 kr441,00 kr
Gina Pants - Sorte Prikker
Bilde av Gina Pants - Svarte prikker
spar 35 %

Svarte prikker

381,55 kr587,00 kr
Gabriela Strik - Sort
Bilde av Gabriela Strik - Svart
spar 35 %

Svart

477,10 kr734,00 kr
Gabriela Strik - Grå
Bilde av Gabriela Strik - Grå

Grå

734,00 kr
T-shirt + Trøje - Dame
spar 72 %
2 stk.

Dame

292,00 kr1 028,00 kr
Melissa Sæt - Lysegrå
Bilde av Melissa Sett - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Brun
Bilde av Melissa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Sort
Bilde av Melissa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alexandra Jakke - Sort
Bilde av Alexandra Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Daisy Shearling Jakke - Sort/Sort
Bilde av Daisy Shearling Jakke - Svart/Svart

Svart/Svart

1 174,00 kr
Daisy Shearling Jakke - Brun/Sort
Bilde av Daisy Shearling Jakke - Brun/Svart
UTGÅRspar 60 %

Brun/Svart

469,00 kr1 174,00 kr
Adela Jakke - Antracit
Bilde av Adela Jakke - Antrasitt

Antrasitt

1 174,00 kr
Adela Jakke - Sort
Bilde av Adela Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Julieta Kort Jakke - Sort
Bilde av Julieta Kort Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
Nyhet

Mørkeblå

1 174,00 kr
Denim Trenchcoat - Antracit
Bilde av Denim Trenchcoat - Antrasitt

Antrasitt

1 468,00 kr
Giorgia O-Neck Cardigan - Medium Grå Melange
Bilde av Giorgia O-Neck Cardigan - Gråmelert

Gråmelert

514,00 kr
Reynard Off Shoulder Strik - Sølvgrå
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Sølvgrå

Sølvgrå

587,00 kr
Ukino Strikcardigan med Rund Hals - Chocolate Plum
Bilde av Ukino Strikket Cardigan med Rund Hals - Chocolate Plum
Kanika Denim Blazer Skjorte - Mørkeblå Denim
Bilde av Kanika Denim Blazer Skjorte - Mørkeblå

Mørkeblå

558,00 kr
Cleo Kort Vest - Oatmeal
Bilde av Cleo Kort Vest - Oatmeal

Oatmeal

441,00 kr
Ums V-Neck T-shirt - Klar Hvid
Bilde av Ums V-Neck T-shirt - Klar Hvit

Klar Hvit

514,00 kr
Ums V-hals T-shirt - Chocolate Plum
Bilde av Ums V-hals T-shirt - Chocolate Plum

Chocolate Plum

514,00 kr
Upama Pants - Chocolate Plum
Bilde av Upama Pants - Chocolate Plum

Chocolate Plum

587,00 kr
Chilli Slå-om Kjole - Kambaba
Bilde av Chilli Omslagskjole - Kambaba

Kambaba

881,00 kr
Chilli Slå-Om Kjole - Sort
Bilde av Chilli Omslagskjole - Svart

Svart

881,00 kr
Chilli Waterfall Top - Sort
Bilde av Chilli Waterfall Top - Svart

Svart

529,00 kr
Nessa Fløjlskjole - Rosin
Bilde av Nessa Fløyelskjole - Rosin

Rosin

587,00 kr
Reynard Off Shoulder Strik - Sort
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Svart
Zari Strik Cardigan - Medium Grey Melange
Bilde av Zari Strikkecardigan - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

675,00 kr
Adeline Kort Kjole - Kambaba Black
Bilde av Adeline Kort Kjole - Kambaba Black

Kambaba Black

529,00 kr
Adeline Top - Kambaba Black
Bilde av Adeline Topp - Kambaba Black

Kambaba Black

441,00 kr
Zari Strik Cardigan - Seal Brown Melange
Bilde av Zari Strikkecardigan - Seal Brown Melange

Seal Brown Melange

675,00 kr
Nelli Højhalset Kort Kjole - Sort
Bilde av Nelli Høyhalset Kort Kjole - Svart
Bliss 2/4 Rullekrave Pullover - Sort
Bliss 2/4 Rullekravetrøje - Medium Grey Melange
Bilde av Bliss 2/4 Rullekragetrøye - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

441,00 kr
Irine Skjorte - Chocolate Torte
Bilde av Irine Skjorte - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Irine Straight Pants - Navy Blazer
Bilde av Irine Straight Pants - Navy Blazer

Navy Blazer

441,00 kr
Irine Skjorte - Navy Blazer
Bilde av Irine Skjorte - Navy Blazer

Navy Blazer

441,00 kr
Irine Straight Pants - Chocolate Torte
Bilde av Irine Straight Pants - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Frame Top - Mørkeblå Denim
Bilde av Frame Top - Mørkeblå

Mørkeblå

675,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.