Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Product image
Product image
Heavy Boxfit T-skjorte - Mørkegrå
Heavy Boxfit T-skjorte - Navy
Heavy Boxfit Tee - Oliven
Heavy Boxfit Tee - Svart

Heavy Boxfit Tee

Pakketilbud (6 stk.)

1 199,00 kr
199,83 kr pr. stk.

1. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Mørkegrå

Størrelse

2. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Navy

Størrelse

3. Heavy Boxfit Tee

Farge: Oliven

Størrelse

4. Heavy Boxfit Tee

Farge: Svart

Størrelse

5. Heavy Boxfit Tee

Farge: Svart

Størrelse

6. Heavy Boxfit Tee

Farge: Svart

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Heavy Boxfit Tee i Pakketilbud (6 stk.) gir deg seks T-skjorter i økologisk bomull med et løst, boksete snitt. Pakken passer deg som bruker T-skjorte nesten hver dag og ikke vil lete etter en ren. Du velger de seks fritt blant mørkegrå, marineblå, Oliven og svart.

Ligger favoritten i skittentøyet, tar du neste fra bunken. Med seks av samme modell har du et ekstra par klar, færre vaskedager og en enklere hverdag.

Alle seks har samme snitt. Bare fargen skiller dem, så du vet hvordan hver av dem sitter før du tar den på.

Bruk den alene til vide bukser eller shorts, eller under en åpen overskjorte når kvelden blir kjølig. Svart og mørkegrå holder det rolig, mens Oliven og marineblå gir litt farge.

Ikke til deg hvis du vil ha en T-skjorte som sitter tett inntil kroppen.

  • Økologisk bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

316,33 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.)
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå og Navy - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Mørkegrå og Navy - Pakketilbud

799,00 kr

399,50 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - Sort
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Svart

Svart

441,00 kr
Heavy Boxfit Tee - Navy
Bilde av Heavy Boxfit T-skjorte - Navy
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Sort
Bilde av Muscle T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Hvid
Bilde av Muscle T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier