Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Performance Pants Wide (3 stk.)
Product image
Product image
Performance Pants Wide - Svart
Performance Pants Wide - Navy
Performance Pants Wide - Beige

Performance Pants Wide

Black, Navy, Beige

1 149,00 kr
383,00 kr pr. stk.
Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Svart

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Navy

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Beige

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Tre par Performance Pants Wide i én pakke: svart, marineblå og beige. Et Pakketilbud (3 stk.) for menn som vil ha en løs, avslappet bukse i stoff med strekk, og som vil ha samme modell i flere farger.

Når favorittbuksa ligger i skittentøyet, har du et ekstra par klart. Tre par betyr færre vaskedager og en enklere morgen.

Wide gir et løst og avslappet snitt, og stoffet har strekk. Du får den samme buksa i tre farger som dekker de fleste antrekk.

  • Svart til strikkegenser eller mørk skjorte når dagen krever litt mer
  • Navy til en hvit Performance Oxford Shirt
  • Beige til mørk sweatshirt eller overskjorte i helgen

Vil du ha en bukse som sitter tett langs beinet, er Wide feil valg. Da passer Slim eller Regular bedre.

Maskinvask 30 °C
Vask med vrangen ut
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Tørkes flatt
  • RAYON: 65 NYLON: 30 SPANDEX: 5%
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Performance Pants Wide (2 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (2 stk.) - Black og Navy
Bundle
2 stk.

Black og Navy

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants (Regular) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants (Regular) 2 stk. - sort og mørk brun
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (2 stk.): Mørk Brun & Svart
Bundle
2 stk.

Pakketilbud : Mørk Brun & Svart

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Sort
Bilde av Muscle T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Hvid
Bilde av Muscle T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Bilde av De Originale Performance Pants - Lysegrå
UTGÅRspar 63 %

Lysegrå

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier