Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Basic Collection - Dame

Basic Collection - Dame

Forside/Basic Collection - Dame
Oversized T-shirt - Sort (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic Sweatpants - Sort
Bilde av Basic Sweatpants - Svart
UTGÅRspar 65 %

Svart

204,00 kr587,00 kr
Basic Crewneck Sweat - Brun
Basic Crewneck Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun
Basic Crewneck Sweat - Mørk Beige
Basic Crewneck Sweat - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige

Mørk Beige

734,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange
Basic Crewneck Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå

Lysegrå melert

734,00 kr
Basic Sweatpants - Mørk Beige
Basic Sweatpants - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UTGÅRspar 65 %

Mørk Beige

204,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Basic T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic Sweatpants - Brun
Basic Sweatpants - Brun - TeeShoppen - Brun
UKENS DEALspar 55 %

Brun

263,00 kr587,00 kr
Nelli Langærmet Trøje - Grøn
Nelli Langærmet Trøje - Grøn - Vero Moda - Grøn

Grønn

367,00 kr
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå
UKENS DEALspar 60 %

Lysegrå Melange

292,00 kr734,00 kr
Basic Crewneck Sweat - Sort
Basic Crewneck Sweat - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

734,00 kr
Nelli Langærmet Trøje - Blå
Nelli Langærmet Trøje - Blå - Vero Moda - Hvid
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige
Basic Hoodie Sweat - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UKENS DEALspar 60 %

Mørk Beige

292,00 kr734,00 kr
Basic Crewneck - Askegrå (dame)
Basic Crewneck - Askegrå (dame) - TeeShoppen - Grå 2

Askegrå (dame)

734,00 kr
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå - Vero Moda - Hvid

Lyseblå

367,00 kr
Nelli Langærmet Trøje - Sort
Nelli Langærmet Trøje - Sort - Vero Moda - Sort
Basic Crewneck - Sort (dame)
Basic Crewneck - Sort (dame) - TeeShoppen - Sort 2

Svart (dame)

734,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Basic Hoodie Sweat - Lys Beige
Bilde av Basic Hoodie Sweat - Lys Beige
UKENS DEALspar 60 %

Lys Beige

292,00 kr734,00 kr
Basic T-shirt - Oxford Grå
Bilde av Basic T-shirt - Oxford Grå

Oxford Grå

294,00 kr
Basic Sweatpants - Lys Beige
Bilde av Basic Sweatpants - Lys Beige
UKENS DEALspar 55 %

Lys Beige

263,00 kr587,00 kr
Basic Crewneck Sweat - Lys Beige
Bilde av Basic Crewneck Sweat - Lys Beige

Lys Beige

734,00 kr
Boyfriend Tee - Sort
Bilde av Boyfriend Tee - Svart

Svart

294,00 kr
Amelia Strik - Sort
Bilde av Amelia Strikk - Svart

Svart

734,00 kr
Basic Crewneck - Navy (dame)
Basic Crewneck - Navy (dame) - TeeShoppen - Blå

Navy (dame)

734,00 kr
Basic Hoodie Sweat - Brun
Basic Hoodie Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun
UKENS DEALspar 60 %

Brun

292,00 kr734,00 kr
Basic Crewneck - Sand (dame)
Bilde av Basic Crewneck - Sand (dame)

Sand (dame)

734,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Blå-Hvid
Bilde av Nørregade T-shirt - Blå-Hvit

Blå-Hvit

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Sort-Blå
Bilde av Nørregade T-shirt - Svart-Blå

Svart-Blå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rose
Bilde av Oversized T-shirt - Rosa

Rosa

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Blå-Grå
Bilde av Nørregade T-shirt - Blå-grå

Blå-grå

294,00 kr
Boyfriend Tee - Navy
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Navy

Navy

294,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Grå
Bilde av Basic langermet T-shirt - Grå
Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Sort-Hvid
Bilde av Nørregade T-shirt - Svart-Hvit

Svart-Hvit

294,00 kr
Boyfriend Tee - Grå
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Grå

Grå

294,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic langermet T-shirt - Svart
Oversized T-shirt - Olive (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Oliven (dame)

Oliven (dame)

294,00 kr
Boyfriend Tee - Sand
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Sand

Sand

294,00 kr
Basic T-shirt - Bordeaux
Bilde av Basic T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Rød
Bilde av Organic Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Sky Blue
Bilde av Basic T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

294,00 kr
Basic Sweatsæt - Brun - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Brown) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Brun - (Dame) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Basic Hoodie Sweat (dame) - (2 stk.)
Bilde av Basic Hoodie Sweat (dame) - Brun & Lys Beige - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Brun & Lys Beige - Pakketilbud

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic Collection - Dame byr på et utvalg tidløse og allsidige basisplagg som gir komfort og stil i hverdagen. Hos teeshoppen finner du et sortiment som gjør det enkelt å sette sammen en funksjonell og moderne garderobe, der både enkelhet og brukervennlighet står i fokus.

Kolleksjonen byr på nøye utvalgte styles som passer til enhver anledning, enten det er jobb, studier eller fritid. Sortimentet passer særlig for kvinner som setter pris på enkle løsninger som kan brukes på tvers av sesonger. Med gode muligheter for pakkeløsninger og attraktive tilbud gir Basic Collection - Dame en oversikt over essensielle plagg i et moderne skandinavisk uttrykk.

Basic Collection - Dame: En essensiell garderobeløsning

Enkelhet og allsidighet til daglig bruk

Basic Collection - Dame byr på enkle styles som passer inn i enhver garderobe. Kolleksjonen har fokus på allsidighet, noe som gjør det enkelt å sette sammen ulike antrekk til både jobb og fritid.

  • Enkel grunnfarge som er lett å matche
  • Tidsriktig snitt som passer til flere anledninger
  • Ideell både alene og stylet med tilbehør

Klassisk design med fokus på komfort

Produktene i denne kolleksjonen har et klassisk uttrykk og sans for komfort. Passformen er utviklet for å føles behagelig hele dagen og samtidig gi et stilrent utseende.

  • Behagelige materialer for daglig komfort
  • Klassiske silhuetter som aldri går av moten
  • Lett å kombinere med garderoben du allerede har

Perfekt til lag-på-lag og minimalisme

Basic Collection - Dame egner seg til lag-på-lag, så du enkelt kan tilpasse deg skiftende temperaturer eller skape minimalistiske antrekk. Kombinasjonen av enkelhet og praktiske detaljer passer til flere stilarter.

  • Basislag til både overgangs- og vintersesongen
  • Rene linjer for et minimalistisk uttrykk
  • Fleksible muligheter for personlig styling

De viktigste fordelene med Basic Collection for damer

Tidløse styles som aldri går av moten

Basic Collection for damer byr på design som holder seg aktuelle sesong etter sesong. Kolleksjonen har enkle silhuetter og klassiske snitt som passer inn i enhver garderobe.

  • Nøytrale farger som er enkle å style
  • Minimalistiske detaljer fremhever det elegante uttrykket
  • Passer både til hverdags og formelle anledninger

Lett kombinerbare produkter til enhver anledning

Produktene i Basic Collection gir allsidighet til både jobb, fritid og sosiale arrangementer. Utvalget er satt sammen slik at alt kan kombineres på kryss og tvers.

  • Passer sammen med ulikt tilbehør
  • Fungerer alene eller i lag-på-lag
  • Gir enkle, elegante antrekk helt uten anstrengelse

Høy komfort og slitestyrke til daglig bruk

Basic Collection legger vekt på komfort, slik at produktene kan brukes hele dagen. Materialene velges med fokus på både funksjon og en behagelig passform.

  • Behagelige tekstiler sikrer komfort
  • Laget for å tåle gjentatt bruk
  • Lett vedlikehold og enkel vask

Produktegenskaper og materialvalg

Myke og pustende stoffer for sensitiv hud

Teeshoppen tilbyr basisplagg for kvinner laget i myke og pustende materialer. Disse tekstilene gir maksimal komfort og egner seg til daglig bruk, særlig for personer med sensitiv hud.

  • Behagelige materialer reduserer risikoen for irritasjon
  • Lett design sikrer god luftsirkulasjon

Slitesterke sømmer og kvalitet i hver detalj

Hver style i Basic Collection - Dame er produsert med fokus på slitestyrke og presise sømmer. Teeshoppen prioriterer holdbare detaljer som gir hvert produkt lang levetid og en pen finish.

  • Sterke sømmer gir pålitelige klær til daglig bruk
  • Kvalitetshåndverk sikrer et jevnt uttrykk og passform

Bredt utvalg av farger og størrelser

Sortimentet omfatter mange farger og størrelser, så det blir enkelt å finne riktig look. Kolleksjonen dekker både nøytrale og moderne nyanser som passer til ulike stilarter og behov.

  • Finn basisplagg i alt fra klassiske til trendy farger
  • Størrelsesutvalg tilpasset ulike kroppsformer

Bruksområder for Basic Collection - Dame

Hverdagsantrekk til jobb og fritid

Basic Collection – Dame gir mulighet for allsidige og enkle hverdagsantrekk som passer både på jobben og til fritidsaktiviteter. Kolleksjonens enkle design gjør det lett å sette sammen stilrene antrekk som kan tilpasses ulike anledninger.

  • Kombiner med jeans eller bukser for et klassisk jobblook
  • Perfekt med sneakers eller flate sko til avslappede formiddager
  • Style med tilbehør for å skape en personlig stil

Ideelle basislag under mer formelle klær

Basic Collection – Dame fungerer som et ideelt utgangspunkt under mer formelle styles. Nøytrale nyanser og enkle passformer gjør produktene godt egnet som et glatt og harmonisk basislag.

  • Brukes under blazere, skjorter eller strikkegensere for ekstra komfort
  • Diskrete farger gir et elegant og helhetlig uttrykk
  • Lett å veksle mellom ulike antrekk uten å gå på kompromiss med komforten

Praktiske styles til reiser og avslapning

Kolleksjonens praktiske design gjør den også perfekt til reiser og avslappende dager hjemme. Produktene er enkle å pakke og kombinere, noe som gir fleksibilitet på farten.

  • Kompakte og enkle å ta med i kofferten
  • Behagelige materialer som egner seg til lange reisedager
  • Mulighet for rask overgang mellom komfort og stil

Hvorfor velge Basic Collection - Dame hos oss

Kvalitet til konkurransedyktige priser

Basic Collection - Dame gir motebevisste kunder muligheten til å fornye garderoben uten å gå på kompromiss med prisen. Sortimentet er satt sammen med fokus på balansen mellom materialvalg og en overkommelig pris.

  • Stilrent design som matcher et moderne uttrykk
  • Prisnivåer tilpasset daglig bruk og ulike budsjetter
  • Hyppige mengderabatter og pakketilbud for ekstra besparelse

Enkelt å finne riktig passform og stil

Kolleksjonen er satt sammen slik at det er enkelt å velge basisplagg som passer til ulike behov og preferanser. Med oversiktlige produktkategorier kan du enkelt navigere og velge blant tidløse, allsidige alternativer.

  • Bredt utvalg av størrelser og farger
  • Enkle passformer som gjør det lett å sette sammen en personlig look
  • Mulighet til å kombinere flere styles for individuell tilpasning

Rask levering og enkle returregler

Hos teeshoppen prioriteres en sømløs netthandelsopplevelse med levering og retur som passer inn i en travel hverdag. Prosessene er utformet for å sikre rask levering og trygghet ved kjøp.

  • Rask levering på alle bestillinger
  • 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort for ekstra fleksibilitet
  • Kundeservice står klar til å hjelpe med alle henvendelser

Gjør Basic Collection til en del av garderoben din i dag

Se utvalget vårt og finn favorittene dine

Basic Collection hos teeshoppen inviterer deg til å oppdage et tidløst univers av klær for kvinner. Kolleksjonen er satt sammen med fokus på enkelhet og brukervennlighet, noe som gjør det lett å bygge en personlig og stilfull garderobe.

  • Essensielle design som passer både til hverdag og jobb
  • Nøytrale farger og snitt som passer til enhver stil
  • Godt egnet til lag-på-lag eller som basis i ethvert antrekk

Fordeler ved å handle på nett hos oss

Når du velger teeshoppen, får du tilgang til flere fordeler som gjør handelen enklere. Den brukervennlige nettbutikken sørger for at det går raskt og enkelt å finne de riktige plaggene.

  • Oversiktlige produktkategorier for målrettet søk
  • Attraktive mengderabatter på utvalgte varer
  • 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort og rask levering
  • Høy kundetilfredshet dokumentert på Trustpilot

Legg i handlekurven og opplev forskjellen

Velg de stylene som passer best til dine behov, og legg dem i handlekurven med noen få klikk. Med pakkeløsninger kan du enkelt kombinere flere favoritter og spare på hele kjøpet.

  • Fleksible kjøpsvalg og pakketilbud
  • Kvalitet og pris som passer hverdagen din
  • Mulighet til å fornye garderoben med minimal innsats

Oppdag mulighetene med Basic Collection – Dame

Selv om Basic Collection – Dame for øyeblikket ikke inneholder produkter, tilbyr teeshoppen vanligvis et omfattende utvalg av overdeler, underdeler og tilbehør som forener stil, komfort og overkommelige priser. Følg med på kolleksjonen for nye tilskudd som passer til enhver garderobe og hverdagens behov.

Besøk teeshoppen jevnlig for å sikre deg de nyeste varene og eksklusive tilbud. Benytt sjansen til å oppgradere stilen din med basisplagg av høy kvalitet når sortimentet er tilbake.