Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Basic T-skjorter - Dame

Basic T-skjorter - Dame

Forside/Basic T-skjorter - Dame

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts Dame - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Basic T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Oversized T-shirt - Sort (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Oversized T-shirt - Navy
Bilde av Oversized T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Khaki (dame)
Oversized T-shirt - Khaki - TeeShoppen - Sand/Beige 3

Khaki

294,00 kr
Basic T-shirt - Oxford Grå
Bilde av Basic T-shirt - Oxford Grå

Oxford Grå

294,00 kr
Boyfriend Tee - Sort
Bilde av Boyfriend Tee - Svart

Svart

294,00 kr
Boyfriend Tee - Sand
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Sand

Sand

294,00 kr
Boyfriend Tee - Bordeaux Rød
Bilde av Boyfriend Tee - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Boyfriend Tee - Navy
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Navy

Navy

294,00 kr
Oversized T-shirt - Sky Blue
Bilde av Oversized T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

294,00 kr
Oversized T-shirt - Askegrå (dame)
Oversized T-shirt - Askegrå - TeeShoppen - Grå 5

Askegrå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Sand (dame)
Oversized T-shirt - Sand - TeeShoppen - Sand/Beige 7

Sand (dame)

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rose
Bilde av Oversized T-shirt - Rosa

Rosa

294,00 kr
Fitted t-shirt - Bordeaux
Bilde av Fitted T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Sky Blue
Bilde av Basic T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

294,00 kr
Basic T-shirt - Bordeaux
Bilde av Basic T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Boyfriend Tee - Grå
Bilde av Boyfriend T-skjorte - Grå

Grå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Gul
Bilde av Oversized T-shirt - Gul

Gul

294,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic langermet T-shirt - Svart
Oversized T-shirt - Bottle Green
Oversized t-shirt - Bottle Green - TeeShoppen - Grøn

Bottle Green

294,00 kr
Oversized T-shirt - Royal
Bilde av Oversized T-shirt - Royal

Royal

294,00 kr
Oversized T-shirt - Olive (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Oliven (dame)

Oliven (dame)

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rød
Oversized t-shirt - Rød - TeeShoppen - Rød

Rød

294,00 kr
Basic T-shirt - Rød
Bilde av Organic Basic T-shirt - Rød
Oversized T-shirt - Bordeaux
Bilde av Oversized T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Oversized T-shirt - Violet
Bilde av Oversized T-shirt - Lilla

Lilla

294,00 kr
Oversized T-shirt - Pink
Bilde av Oversized T-shirt - Rosa

Rosa

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grøn
Bilde av Oversized T-shirt - Grønn

Grønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Orange
Oversized t-shirt - Orange - TeeShoppen - Orange

Orange

294,00 kr
Turtleneck - Sort
Bilde av Turtleneck - Svart

Svart

514,00 kr
Basic Tight T-shirt - Lys Blå
Bilde av Basic Tight T-shirt - Lys Blå

Lys Blå

294,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Grå
Bilde av Basic langermet T-shirt - Grå
Bilde av Basic Lett T-skjorte - svart
Bilde av Basic Lett T-skjorte - svart
Nyhet

svart

191,00 kr
Bilde av Basic Lett T-skjorte - Hvit
Bilde av Basic Lett T-skjorte - Hvit
Nyhet
Polo Shirt - Hvid
Bilde av Polo Shirt - Hvit

Hvit

514,00 kr
Oversized T-shirt - Blå
Oversized t-shirt - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

294,00 kr
Turtleneck - Navy
Bilde av Turtleneck - Navy

Navy

514,00 kr
Polo Shirt - Navy
Bilde av Poloskjorte - Navy

Navy

367,00 kr
Polo Shirt - Sort
Bilde av Polo Shirt - Svart

Svart

514,00 kr
Oversized T-shirt - Lime
Bilde av Oversized T-shirt - Lime

Lime

294,00 kr
Bilde av Basic Tight T-skjorte - Rød
Bilde av Basic Tight T-skjorte - Rød
Nyhet

Ser vi historisk på det, er kjolen trolig et av de eldste moteplaggene som noensinne har eksistert. I dag er vi så heldige at tidens trender og tendenser stadig endrer seg, noe som gir oss flere muligheter å velge mellom. Hos Teeshoppen legger vi nettopp stor vekt på å lytte til markedet og tilby de kuleste klærne til kundene våre. Derfor består utvalget vårt også av mange ulike varianter, slik at du har de beste forutsetningene for å velge en kjole som passer akkurat din stil. Hvis du har spørsmål om kjolen eller et annet produkt, står vår kundeservice klar til å hjelpe deg.

Kvalitets-T-skjorter til knallgode priser

Et enkelt snitt med en form som en stor T. T-skjorten har vært en del av kvinners garderobe i mer enn 50 år, og ingenting tyder på at den forsvinner med det første. Den har et enkelt snitt, en enkel passform og et tidløst design, og som regel er den laget med rund hals, korte ermer og i et mykt bomullsmateriale. T-skjorten er det mest grunnleggende plagget i en jentes klesskap, og den er uunnværlig. Den kan enkelt brukes til et par jeans, noe som skaper et avslappet og klassisk look som neppe noen gang går av moten, men den kan også styles med et skjørt, under en cardigan eller brukes til trening. T-skjorten kan brukes i nesten alle sammenhenger, og den er kommet for å bli. Det samme gjelder poloskjorten. Hvis du er en jente som liker en litt penere variant av T-skjorten, har vi et stort utvalg av flotte poloskjorter.

La deg inspirere av T-skjortens enkelhet og skap unike looks

Det klassiske designet har gjennom årene blitt tolket på mange måter, blant annet i varianter med V-hals, høy eller dyp hals, og som oversized, slim fit eller croppet. Du finner dem også i ulike farger, med striper eller med mønster eller trykk. T-skjorten finnes i mange varianter og modeller, noe som gir deg mulighet til å skape ditt helt eget unike look. Finn din favoritt-tee og style den til nesten alt.

Er du en av de jentene som liker et enkelt antrekk med rene og stilrene linjer? Da er en vanlig basic svart eller hvit T-skjorte akkurat noe for deg. Du kan style den med svarte skinny jeans eller under en lang cardigan for å gi looket et mer hjemmekoselig preg. Begge kombinasjonene kan kombineres med favoritt-sneakersene dine, eller med varme støvler i de kaldere vintermånedene.

Er du derimot den mer edgy typen, kan du for eksempel style favoritt-T-skjorten din med et langt skjørt for å skape et trendy bohemsk look. Fullfør gjerne antrekket med et par svarte støvler eller et par kule sneakers. Her kan du også utfordre normen og kombinere en mønstret T-skjorte med et par mønstrede bukser eller et mønstret skjørt for å skape et iøynefallende antrekk.

T-skjorten setter ingen grenser. Bruk den alene for å skape et enkelt, minimalistisk look med rene linjer, eller style den med ulike accessories eller med mønstrede plagg for å skape et mer iøynefallende antrekk. Du kan skape uendelig mange antrekk, siden T-skjortene og toppene våre finnes i mange farger, blant annet hvit, grønn, gul, rød, blå og rosa. Det er altså bare fantasien som setter grenser for kreativiteten din.

Tidløse T-skjorter og topper i garderoben din

En T-skjorte er helt klart et kjøp du som kvinne aldri kommer til å angre på. Det tidløse designet gjør at den aldri går av moten, og hvis du kjøper den i en slitesterk kvalitet, kan du bruke den i mange år fremover. Vi kan ikke si det tydelig nok: T-skjorten er et must-have i garderoben din, siden den åpner for veldig mange muligheter og looks – ulike farger gir enda flere muligheter til å skape unike looks. T-skjorten fungerer hele året, både vår, sommer, høst og vinter.

Bli inspirert av TeeShoppens brede utvalg av tidløse, klassiske T-skjorter til dame, som fås i en rekke farger og samtidig kan kjøpes til en pris som ikke sprenger budsjettet. Hvorfor ikke gjøre deg selv og fremtidens utallige klesdilemmaer en tjeneste og skaffe deg T-skjorter i ulike farger og modeller, slik at du aldri er i tvil om hva du skal ta på deg om morgenen? Med TeeShoppens T-skjorter i 100% bomull er du garantert en god T-skjorte av sikker kvalitet som også holder passformen etter vask. En annen fordel med en T-skjorte eller topp i bomull er at den føles deilig myk mot huden. Vi selger også T-skjorter og topper i andre materialer, for eksempel blonder, viskose eller med stretch, som er spesielt godt egnet til trening og workout.

T-skjorter og topper kan brukes til mye, og du kan fint bruke en T-skjorte til for eksempel spinning, fitness eller yoga. Det gir et kult look å kombinere en farget T-skjorte med et par svarte treningsbukser. Hos Teeshoppen har vi også full fokus på søte og lekre topper. Akkurat som med T-skjorten kan du kombinere en topp med uendelig mange andre plagg og bruke en topp til enhver anledning. Vi har for eksempel sommertopper, treningstopper og singleter med tynne stropper. Du kan fint bruke topper til festlige anledninger som bryllup eller nyttårsfest.

Fra den enkle klassikeren til et moteriktig design

T-skjorten finnes i mange varianter og uttrykk, så den enkle ensfargede T-skjorten er langt fra det eneste designet du støter på når du ser på T-skjorter til kvinner. T-skjortens design med korte ermer finnes også i en mengde topper som er laget i andre materialer enn den klassiske myke bomullsmodellen. Skal du for eksempel bruke en topp til en fest eller middag, kan du finne festtopper i lettere og mer luksuriøse materialer som gir et eksklusivt look.

Hva med en lekker blondetopp til neste byturen? Style den med et par skinny jeans eller noen av våre trendy bukser til dame, og fullfør looket med et par høye støvler for et oppsiktsvekkende festantrekk. Foretrekker du et mer avslappet look, kan du kombinere blondetoppen med et par løstsittende bukser og flate sandaler, så er du klar for en kveld på byen med komfort og stil. De fine blondene gir toppen et eksklusivt uttrykk og gjør den perfekt til festlige anledninger. Utforsk utvalget vårt av både basistopper og elegante topper med blondekant eller åpen rygg, og finn favoritten din til enhver anledning.

Teeshoppen har Danmarks beste utvalg

Hos TeeShoppen har vi Danmarks beste utvalg av T-skjorter – vi vil gjerne være din Local Pusher innen T-skjorter, noe det brede sortimentet vårt også gjenspeiler. Vi tilbyr blant annet ulike rimelige pakker med basic T-skjorter, slik at du kan fylle opp klesskapet hjemme med favoritt-teen din i ulike farger og modeller. Vi har T-skjorter og topper fra kjente merker som blant annet Pieces og Urban Classics.

Trenger du en T-skjorte i et deilig mykt bomullsmateriale som gjør de utallige klesdilemmaene i hverdagen enklere, har vi garantert T-skjorten for enhver kvinne her i nettbutikken vår. Trenger du i stedet en kortermet topp i et lekkert og fint materiale som du kan bruke til fest eller finere anledninger som konfirmasjon, har du også kommet til rett sted. Se deg rundt i nettbutikken vår og finn ut om det ikke finnes en T-skjorte eller lekker topp som faller akkurat i din smak og passer perfekt til din helt personlige stil – vi har alt fra basisplagg til moteriktige T-skjorter og topper til garderoben din i nettbutikken vår. Du er bare noen få klikk unna et fullt garderobeskap. T-skjortene våre finnes i en rekke størrelser, for eksempel de vanligste small, medium og large, men også fra str. 34 til 44. Er du usikker på størrelsen, kan du bruke størrelsesguiden vår, som forteller om produktet er stort eller lite i størrelsen. Vi har både T-skjorter med lange og korte ermer, samt oversize.

Hvis det utenkelige skulle skje og du ikke er fornøyd med kjøpet ditt, har vi her på Teeshoppen.dk 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Sitter du hjemme og er usikker på en vare eller har generelle spørsmål, er du hjertelig velkommen til å kontakte oss. Du kan ringe oss på tlf. 70 70 72 17. I tillegg kan du sende oss en e-post på info@teeshoppen.dk, så har du svar i innboksen innen 12 timer. Du kan også melde deg på nyhetsbrevet vårt for å motta rabattkoder samt spesialtilbud og salg med rabatt. Sist, men ikke minst, kan du livechatte med oss på nett. Vi gjør det vi kan for å gi deg den aller beste servicen, slik at du kan bestille de riktige varene til dine behov.