Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Neste prisendring

00:00:21

Kommende endring

+5 kr.

Forside/Cyber Monday – Dameklær

Cyber Monday – Dameklær

Spar opptil 78 %
Forside/Cyber Monday – Dameklær
De Originale Performance Bukser - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 64 %

Svart

317,16 kr881,00 kr
Kort Puffer Jakke - Navy
Bilde av Kort Puffer Jakke - Navy

Navy

1 468,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Basic T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Emma Strik - Lysegrå Meleret
Bilde av Emma Strikk - Lysgrå Melert
spar 40 %

Lysgrå Melert

440,40 kr734,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Mørkeblå
spar 57 %

Mørkeblå

378,83 kr881,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Wide) - Mørkeblå
spar 57 %

Mørkeblå

378,83 kr881,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Relaxed Shirt - Lyseblå
Bilde av Relaxed Shirt - Lyseblå
spar 40 %

Lyseblå

440,40 kr734,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Light Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Skinny) - Lyseblå denim
spar 57 %

Lyseblå denim

378,83 kr881,00 kr
Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret
Bilde av Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret
spar 44 %

Lysegrå Meleret

411,04 kr734,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Skinny) - Medium Blue Denim
spar 57 %

Medium Blue Denim

378,83 kr881,00 kr
Double Bow Scrunchie - Rose
spar 50 %

Rosa

59,00 kr118,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic langermet T-shirt - Svart
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Mørkeblå
spar 57 %

Mørkeblå

378,83 kr881,00 kr
Amelia Strik - Sort
Bilde av Amelia Strikk - Svart
spar 45 %

Svart

403,70 kr734,00 kr
Double Bow Scrunchie - Brun
spar 50 %

Brun

59,00 kr118,00 kr
Oversized Shirt - Hvid
Bilde av Oversized Shirt - Hvit
spar 44 %

Hvit

411,04 kr734,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Medium blå denim
spar 57 %

Medium blå denim

378,83 kr881,00 kr
Basic Hoodie Sweat - Brun
Basic Hoodie Sweat - Brun - TeeShoppen - Brun
UKENS DEALspar 78 %

Brun

64,24 kr292,00 kr
Double Bow Scrunchie - Sort
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Eleanor Top - Brun
Bilde av Eleanor Top - Brun
spar 50 %

Brun

147,00 kr294,00 kr
Double Bow Scrunchie - Beige
spar 50 %

Beige

59,00 kr118,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Hazel Strik - Ecru
Bilde av Hazel Strikk - Ecru

Ecru

734,00 kr
Let Puffer Jakke - Sand
Bilde av Lett Puffer Jakke - Sand

Sand

1 468,00 kr
Bow Clip - Sort
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Nora Strik - Grå/Sort
Bilde av Nora Strik - Grå/Svart

Grå/Svart

734,00 kr
Crizette Stribet Strik Cardigan - Råhvid/Brun
Bilde av Crizette Stripete Strikket Cardigan - Råhvit/Brun
Ribbed Top - Sort
Bilde av Ribbed Top - Svart
spar 50 %

Svart

147,00 kr294,00 kr
Isabella Kjole - Brun
Bilde av Isabella Kjole - Brun
UTGÅRspar 50 %

Brun

95,00 kr190,00 kr
Let Puffer Jakke - Sort
Bilde av Lett Puffer Jakke - Svart

Svart

1 468,00 kr
Bow Clip - Rød
spar 50 %

Rød

59,00 kr118,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Bow Clip - Hvid
spar 50 %

Hvit

59,00 kr118,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Emma Strik - Sort
Bilde av Emma Strik - Svart
spar 40 %

Svart

440,40 kr734,00 kr
De Originale Performance Bukser - Navy
Bilde av De Originale Performance Bukser - Navy
spar 64 %

Navy

317,16 kr881,00 kr
Relaxed Shirt - Beige
Bilde av Relaxed Shirt - Beige
spar 40 %

Beige

440,40 kr734,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Bow Tights - Sort

Svart

176,00 kr
Klassisk fit Blazer - Sort
Bilde av Blazer (Klassisk passform) - Svart

Svart

1 468,00 kr
Lang Puffer Jakke - Sand
Bilde av Lang Puffer Jakke - Sand

Sand

1 761,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Bow Scrunchie - Hvid
spar 50 %

Hvit

59,00 kr118,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
spar 64 %

Mørkegrå

317,16 kr881,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr

Cyber Monday – Dameklær hos teeshoppen byr på et bredt utvalg av moderne styles for kvinner, med fokus på attraktive priser og eksklusive tilbud. Her får du muligheten til å gjøre sesongens beste kjøp med spesielle rabatter og pakketilbud, som gjør det enkelt å fornye garderoben uten å gå på kompromiss med budsjettet.

I denne kolleksjonen finner du alt fra T-skjorter, skjorter og bluser til bukser, jeans, blazere, jakker og tilbehør – alltid satt sammen med tanke på både mote og komfort. Enten du ser etter klassiske dameklær eller vil prøve de nyeste trendene, har Cyber Monday – Dameklær hos teeshoppen løsninger som passer enhver stil og hverdagens behov. Rask levering og 101 dagers returrett sikrer en trygg og behagelig handleopplevelse.

Cyber Monday – Dameklær: introduksjon

Cyber Monday byr på enestående muligheter til å fornye garderoben med dameklær fra teeshoppen. Kolleksjonen samler stilige og moderne design til attraktive priser, ideelt for alle som vil kombinere kvalitet med gode besparelser. Benytt denne spesielle anledningen til å gjøre gode kjøp, og få glede av rask levering og teeshoppens 101 dagers returrett.

Unike tilbud på dameklær under Cyber Monday

Teeshoppen tilbyr eksklusive rabatter og pakketilbud på utvalgte dameklær. Dette gjør det mulig å kjøpe flere produkter til reduserte priser og dra nytte av:

  • Pakkerabatter, for eksempel "3 for 499 kr."
  • Prisgunstige kolleksjonspakker
  • Løpende tilbud på bestselgere og sesongaktuelle styles

Rask tilgang til eksklusive rabatter og kolleksjoner

På Cyber Monday får kundene rask tilgang til et variert utvalg av dameklær til spesialpriser. Teeshoppen prioriterer:

  • Rask levering rett hjem til døren
  • Nye, eksklusive kolleksjoner lansert til Cyber Monday
  • En enkel og trygg netthandelsopplevelse

Oversikt over populære dameklesstiler til Cyber Monday

Cyber Monday-kolleksjonen hos teeshoppen omfatter flere populære styles. Her finner du blant annet moderne og komfortable design som følger sesongens trender, inkludert:

  • T-skjorter og bluser til både hverdag og fest
  • Dresser og Performance Pants™ med fokus på stil og bevegelsesfrihet
  • Tilbehør som luer, belter og skotøy

Fordeler ved å handle Cyber Monday – Dameklær

Store besparelser på moteriktige dameklær

Cyber Monday gir kundene tilgang til betydelige rabatter på dameklær som kombinerer stil og prisbevissthet. Teeshoppen tilbyr ofte attraktive pakketilbud og “3 for 499 kr.”-kampanjer, som gjør det enkelt å spare penger på aktuelle motetrender.

  • Pakketilbud og spesialpriser kun denne dagen
  • Stort utvalg av dameklær, blant annet T-skjorter, gensere, bukser og mye mer
  • Mulighet til å kombinere flere varer for enda større besparelser

Tidsbegrensede tilbud og rask levering

Cyber Monday hos teeshoppen byr på tidsbegrensede tilbud, noe som betyr at du må være rask for å sikre deg de beste prisene. I tillegg prioriteres rask levering, slik at kundene kan forvente å motta bestillingene sine raskt og trygt.

  • Tidsbegrensede kampanjetilbud
  • Mulighet for rask og effektiv levering
  • 101 dagers returrett gir trygghet ved netthandel

Mulighet til å fornye garderoben til sesongens beste priser

Cyber Monday er den perfekte anledningen til å fornye garderoben med sesongens mest populære dameklær. Du finner alt fra basisplagg til trendy styles, slik at du kan oppdatere både hverdags- og festantrekk til gunstige priser.

  • Stort sortiment av dameklær og tilbehør
  • Oppdater garderoben med både klassiske og moderne styles
  • Gjør et kupp og finn de beste prisene på nye varer

Produktegenskaper og høydepunkter i Cyber Monday – Dameklær

Variasjon i styles – fra hverdagsklær til festklær

Cyber Monday – Dameklær byr på et bredt sortiment der både hverdagsklær og festklær er representert. Utvalget omfatter ulike styles, slik at du kan finne klær til enhver anledning.

  • Uformelle styles for komfort i hverdagen
  • Pyntede antrekk til kontoret eller spesielle anledninger
  • Moderne design som følger aktuelle trender

Materialer og komfort i fokus

Kolleksjonen legger vekt på materialer med fokus på komfort og bevegelsesfrihet. Hver style kombinerer funksjonalitet og utseende, slik at du får en optimal bæreopplevelse.

  • Myke, hudvennlige tekstiler
  • Lette materialer for maksimal komfort
  • Mulighet for pustende og praktiske løsninger

Størrelser og passformer for alle kroppsfasonger

I Cyber Monday – Dameklær-kolleksjonen finnes klær i et bredt utvalg av størrelser og passformer. Det tas hensyn til ulikheter, slik at alle kan finne styles som passer deres egen kroppsfasong.

  • Flere størrelsesalternativer
  • Passformer fra regular til loose fit
  • Fokus på tilpassede løsninger for økt komfort

Bruksområder og stiltilpasning av dameklær

Ideelt til jobb, fest og hverdagsbruk

Dameklær fra teeshoppen kan tilpasses mange ulike anledninger. Klær til jobb fokuserer ofte på et profesjonelt uttrykk, mens mer avslappede styles passer til fritid og uformelle sammenkomster. Utvalget gjør det mulig å finne løsninger som passer til alt fra kontorhverdagen til sosiale arrangementer og koselige kvelder.

  • Stilrene bukser og bluser til kontoret
  • Elegante detaljer til fester og spesielle anledninger
  • Behagelige T-skjorter og gensere til hverdagsbruk

Kombinasjonsmuligheter for smart lag-på-lag

Lag-på-lag gir fleksible muligheter til å tilpasse dameklær til både stil og vær. Smart lag-på-lag-styling bidrar til et moderne look, der ulike materialer og snitt kan kombineres individuelt. Dette gir frihet til å uttrykke din personlige stil og tilpasse deg dagens behov.

  • Bruk en blazer over en enkel T-skjorte for et elegant preg
  • Kombiner skjorter med strikkegensere og jakker
  • Sett sammen lette topper med cardigans for ekstra komfort

Klær til både varme og kjølige dager

Dameklær fra teeshoppen gir deg mulighet til å velge løsninger som passer til både sommer- og vinterdager. Kolleksjonens sortiment gjør det enkelt å finne alt fra luftige materialer til de varme månedene til mer isolerende lag til de kalde dagene. Et godt utvalg sikrer komfort hele året.

  • Lette kjoler og shorts til varme dager
  • Myke gensere og jakker til de kjøligere periodene
  • Lag-på-lag med både T-skjorter og langermede bluser

Kvalitet og materialer i Cyber Monday – Dameklær

Bærekraftige og slitesterke materialer

Cyber Monday – dameklær hos teeshoppen fokuserer på bruk av bærekraftige og slitesterke materialer. Tekstilene er valgt ut for å sikre en balanse mellom holdbarhet og komfort, noe som gjør det enkelt å finne moderne styles som også tar hensyn til miljøet.

  • Materialvalg med omtanke for miljøet
  • Lang levetid uten rask slitasje
  • En kombinasjon av stil og bærekraft

Enkelt vedlikehold til daglig bruk

Klærne i denne kolleksjonen er designet for å være enkle å vedlikeholde, noe som gjør dem ideelle til hverdagsbruk. Enkle vaskeanvisninger og slitesterke materialer sikrer at klærne beholder utseende og passform over tid.

  • Kan maskinvaskes uten spesielle krav
  • Krever minimalt med stryking
  • Beholder farge og form ved gjentatt bruk

Garanti for godt design og holdbarhet

Kolleksjonen legger vekt på å kombinere estetisk design med funksjonelle klær som holder sesong etter sesong. Fokus på detaljer og bruk av innovative materialer bidrar til en garderobe som varer lenge.

  • Stilige og tidsriktige snitt
  • Kvalitetstestede materialer
  • Klær som holder seg fine over lengre tid

Derfor bør du velge Cyber Monday – Dameklær hos oss

Enkel og trygg kjøpsprosess

Hos teeshoppen er det enkelt å handle under Cyber Monday – Dameklær. Den brukervennlige nettbutikken gjør det lett å navigere fra valg av dameklær til fullført betaling. Sikkerheten prioriteres ved hver transaksjon, slik at opplysningene dine er beskyttet gjennom hele kjøpsprosessen.

  • Oversiktlig produktoversikt
  • Rask og trygg betaling
  • Mulighet til å benytte attraktive rabatter og pakketilbud

Rask levering og enkel retur

Teeshoppen tilbyr rask levering på alle bestillinger under Cyber Monday – Dameklær, slik at du kan glede deg over nye klær uten ventetid. Skulle kjøpet ikke leve opp til forventningene, gjør 101 dagers returrett det enkelt å bytte eller returnere.

  • Effektiv frakt fra lageret direkte til adressen din
  • 101 dagers returrett gir ekstra trygghet
  • Tydelig returveiledning og fleksible muligheter

Kundeservice klar til å hjelpe deg

Enten du har spørsmål om Cyber Monday – Dameklær, ordrestatus eller retur, står kundeservice klar til å hjelpe. Teeshoppens team svarer raskt og profesjonelt, slik at du alltid får en trygg og godt informert opplevelse.

  • Enkel tilgang til kundeservice via flere kanaler
  • Rask respons og profesjonell veiledning
  • Fokus på kundetilfredshet og gode opplevelser

Kjøp nå – Cyber Monday – Dameklær

Finn favorittene dine og benytt deg av tilbudene

Cyber Monday hos teeshoppen byr på et bredt utvalg av dameklær til attraktive priser. Her kan du dra nytte av store besparelser på alt fra T-skjorter og skjorter til bukser, blazere og yttertøy. Sortimentet dekker ulike stiler og behov, slik at du enkelt kan finne klær som passer din personlige smak.

  • Stort utvalg for kvinner – fra basisplagg til trendy sesongstyles
  • Jevnlige pakketilbud og populære "3 for 499 kr."-kampanjer
  • Fokus på både komfort, passform og design

Begrenset tid: Handle før lageret går tomt

Cyber Monday-tilbudene gjelder bare i en kort periode, og lagerbeholdningen kan fort bli begrenset. For å sikre deg de beste stylene og størrelsene anbefales det å handle tidlig. Når varene er utsolgt, kommer tilbudet ikke nødvendigvis tilbake.

  • Eksklusive priser som kun er tilgjengelige denne dagen
  • Rask levering og 101 dagers returrett på alle kjøp
  • Handle mens utvalget er størst

Meld deg på nyhetsbrevet for ekstra rabatter og oppdateringer

Vil du ha tilgang til flere pakketilbud og spesielle rabatter? Meld deg på teeshoppens nyhetsbrev for å motta eksklusive tilbud rett i innboksen. Du får også oppdateringer om kommende kampanjer og nye kolleksjoner for damer.

  • Motta personlige rabattkoder på utvalgte produkter
  • Bli blant de første som hører om nye lanseringer
  • Følg de siste trendene og hold deg oppdatert på motefronten

Oppdag kommende muligheter hos teeshoppen

Cyber Monday byr vanligvis på en rekke attraktive tilbud, der teeshoppen samler utvalgte dameklekolleksjoner slik at alle kan handle moderne styles til ekstra gunstige priser. Selv om denne kolleksjonen for øyeblikket ikke inneholder produkter, kan du snart forvente høy kvalitet, oppdaterte trender og spennende pakketilbud som lar deg spare stort på favorittene dine.

Følg med på kolleksjonen, og vær blant de første til å sikre deg populære styles når nye produkter kommer på siden. Benytt deg av de eksklusive rabattene på Cyber Monday dameklær – teeshoppen står klar med rask levering og 101 dagers returrett for din trygghet. Sjekk siden igjen, så du ikke går glipp av de beste tilbudene!