Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Emily Bælte - Sort
Emily Bælte - Sort

Svart

514,00 kr
Eleanor Bælte - Sort
Eleanor Bælte - Sort

Svart

514,00 kr
Scarlett Bælte - Sort
Bilde av Scarlett Belte - Svart

Svart

514,00 kr
Willa Bælte - Leopard
Bilde av Willa Belte - Leopard

Leopard

514,00 kr
Estelle Bælte - Brun
Bilde av Estelle Belte - Brun

Brun

514,00 kr
Ruby Bælte - Sort
Bilde av Ruby Belte - Svart

Svart

514,00 kr
Tessa Wide Jeans Dyreprint - Black Denim Leopard
Bilde av Tessa Wide Jeans Dyreprint - Black Denim Leopard

Black Denim Leopard

558,00 kr
Berta Top - Snow White

Snow White

558,00 kr
Berta Top - Sort

Svart

558,00 kr
Somya Pants - Sort
Bilde av Somya Pants - Svart

Svart

514,00 kr
Somya Pants - Navy Blazer

Navy

514,00 kr
Melaney Queeny Skjorte - Winetasting
Bilde av Melaney Queeny Skjorte - Winetasting

Winetasting

382,00 kr
Melaney Queeny Skjorte - Navy Blazer
Bilde av Melaney Queeny Skjorte - Navy Blazer

Navy Blazer

382,00 kr
Melaney Loose Pant - Navy Blazer
Bilde av Melaney bukse med løs passform - Navy Blazer
Melaney Loose Pants - Winetasting
Bilde av Melaney Loose Pants - Winetasting

Winetasting

441,00 kr
Frame 2/4 Denimtop - Mørkeblå Denim Rinse wash
Bilde av Frame 2/4 Denimtopp - Mørkeblå Rinse Wash

Mørkeblå Rinse Wash

675,00 kr
Frame Lisa Wide Pants - Mørkeblå Denim Rinse Wash
Bilde av Frame Lisa Wide Pants - Mørkeblå Rinse Wash

Mørkeblå Rinse Wash

675,00 kr
Tennisstrømper 5-Pak - Sorte
Bilde av Tennisstrømper 5-Pak - Svarte

Svarte

367,00 kr
Tennisstrømper 5-Pak - Hvid
Tennisstrømper 5-Pak - Hvid

Hvit

367,00 kr
Eleanor Top - Sand
Bilde av Eleanor Top - Sand

Sand

294,00 kr
Eleanor Top - Hvid
Bilde av Eleanor Top - Hvit

Hvit

294,00 kr
Eleanor Top - Brun
Bilde av Eleanor Top - Brun

Brun

294,00 kr
Eleanor Top - Sort
Bilde av Eleanor Top - Svart

Svart

294,00 kr
Alisa Set - Brun
Bilde av Alisa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Khaki
Bilde av Alisa Sett - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Grå
Bilde av Alisa Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Sort
Bilde av Alisa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Hvid
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lyse Beige
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lys Beige
Bundle
2 stk.

Lys Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bundle
2 stk.

Lysebrun · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Navy
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Sort
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Blødt Etui til Solbriller - Sort
Bilde av Mykt Etui til Sunglasses - Svart
Solbrilleetui - Sort
Bilde av Solbrilleetui - Svart

Svart

294,00 kr
Leah Set - Grå
Bilde av Leah Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Leah Set - Sort
Bilde av Leah Set - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Leah Set - Brun
Bilde av Leah Set - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Jenna Midi Bindekjole - Delicioso
Bilde av Jenna Midi Bindekjole - Delicioso

Delicioso

441,00 kr
Sommer Flip-flop - Pepper Green
Bilde av Sommer Flip-flop - Pepper Green

Pepper Green

147,00 kr
Sommer Print Flip Flop - Sort Leo
Bilde av Sommer Print Flip Flop - Svart Leo

Svart Leo

147,00 kr
Phoenixy Cap Sleeve Calf Dress - Moon Rock
Virginia Strik Cardigan - Ecru
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Ecru
UTGÅRspar 70 %

Ecru

219,00 kr734,00 kr
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Svart
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Svart
Nyhet
Amaya Maxikjole - Sort
Bilde av Amaya Maxikjole - Svart
UTGÅRspar 73 %

Svart

234,00 kr881,00 kr
Alisa Shorts - Grå
Bilde av Alisa Shorts - Grå
UTGÅRspar 74 %

Grå

116,00 kr441,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.