Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Ellie Top - Navy
Bilde av Ellie Top - Navy

Navy

294,00 kr
Ellie Top - Hvid
Bilde av Ellie Top - Hvit

Hvit

294,00 kr
Ellie Top - Sort
Bilde av Ellie Top - Svart

Svart

294,00 kr
Aila Top - Little Boy Blue / White
Bilde av Aila topp - Little Boy Blue / Hvit

Little Boy Blue / Hvit

382,00 kr
Aila Top - Snow White / Sort
Bilde av Aila Top - Snow White / Svart

Snow White / Svart

382,00 kr
Bell Frill Stripe Top - Snow White / Black

Snøhvit / Black

441,00 kr
Bell Frill Stripe Top - Cashmere Blue / White

Cashmereblå / Hvit

441,00 kr
Aila Dress - Snow White / Black
Bilde av Aila Kjole - Snøhvit / Black

Snøhvit / Black

485,00 kr
Aila Dress - Little Boy Blue / White
Bilde av Aila Kjole - Little Boy Blue / Hvit

Little Boy Blue / Hvit

485,00 kr
Tessa Pocket Short Skirt - Medium Blue Denim
Bilde av Tessa Pocket Kort Skjørt - Medium Blå Denim

Medium Blå Denim

441,00 kr
Isa Singlet Top - Pink A-Boo
Bilde av Isa Singlettopp - Pink A-Boo

Pink A-Boo

220,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Anise Flower
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Anise Flower

Anise Flower

338,00 kr
Isa Singlet Top - Anise Flower
Bilde av Isa Singlet Top - Anise Flower

Anise Flower

220,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Snow White
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Snøhvit

Snøhvit

338,00 kr
Isa Singlet Top - Snow White
Bilde av Isa Singlet Top - Snow White

Snow White

220,00 kr
Isa Singlet Top - Nantucket Breeze
Bilde av Isa Singlet Top - Nantucket Breeze

Nantucket Breeze

220,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Pink A-Boo
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Pink A-Boo

Pink A-Boo

338,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Nantucket Breeze
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Nantucket Breeze

Nantucket Breeze

338,00 kr
Essential Hoodie - Sort
Bilde av Essential Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Essential Hoodie - Navy
Bilde av Essential Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Essentiel Crewneck - Sort
Bilde av Essentiel Crewneck - Svart

Svart

734,00 kr
Essentiel Crewneck - Navy
Bilde av Essentiel Crewneck - Navy

Navy

734,00 kr
Essential Hoodie - Grå Melange
Bilde av Essential Hoodie - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Boyfriend Sweat Hoodie - Orange
Bilde av Boyfriend Sweat Hoodie - Orange

Orange

514,00 kr
Isabella Kjole - Sort
Bilde av Isabella Kjole - Svart
UTGÅRspar 78 %

Svart

190,00 kr881,00 kr
Isabella Kjole - Brun
Bilde av Isabella Kjole - Brun
UTGÅRspar 78 %

Brun

190,00 kr881,00 kr
Isabella Kjole - Grå
Bilde av Isabella Kjole - Grå
UTGÅRspar 78 %

Grå

190,00 kr881,00 kr
Ribbed Top - Sort
Bilde av Ribbed Top - Svart

Svart

294,00 kr
Ribbed Top - Hvid
Bilde av Ribbed Top - Hvit

Hvit

294,00 kr
Denim Jorts - Black Denim
Bilde av Denim Jorts - Black Denim
UTGÅRspar 64 %

Black Denim

263,00 kr734,00 kr
Denim Jorts - Blue Denim
Bilde av Denim Jorts - Blue Denim
UTGÅRspar 64 %

Blue Denim

263,00 kr734,00 kr
Denim Jorts - Grey Denim
Bilde av Denim Jorts - Grå Denim
UTGÅRspar 64 %

Grå Denim

263,00 kr734,00 kr
Denim Jorts - Light Blue Denim
Bilde av Denim Jorts - Lyseblå denim
UTGÅRspar 64 %

Lyseblå denim

263,00 kr734,00 kr
Jen Shorts - Medium Blue Denim
Bilde av Jen Shorts - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

675,00 kr
Aura Bermuda Shorts - Morel
Bilde av Aura Bermuda Shorts - Morel

Morel

675,00 kr
Isra Bermuda Shorts - Medium Blue Denim
Bilde av Isra Bermuda Shorts - Medium blå denim

Medium blå denim

587,00 kr
Avery Bermuda Jeans - Sandskal
Bilde av Avery Bermuda Jeans - Sandskall

Sandskall

675,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Army
Bilde av Kortermet Linskjorte - Army
Kortærmet Hørskjorte - Lyseblå
Bilde av Kortermet Linskjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Lyserød
Bilde av Kortermet Linskjorte - Rosa
Bilde av Kortermet Linskjorte - Sand
Bilde av Kortermet Linskjorte - Sand
Nyhet
De Originale Performance Denim Shorts - 3 stk.
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Sort
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Hvid
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bundle
2 stk.

Himmelblå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bundle
2 stk.

Rose · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.