Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Faste priser – Strikk – Dame

Faste priser – Strikk – Dame

Spar opptil 50 %
Forside/Faste priser – Strikk – Dame
Margot Wide Fløjlsbukser - Grape Leaf
Bilde av Margot Wide Fløyelsbukser - Grape Leaf
spar 50 %

Grape Leaf

279,00 kr558,00 kr
Sabine LS Vatteret Jakke - Rifle Grøn
Bilde av Sabine LS Vattert Jakke - Rifle Grønn
spar 50 %

Rifle Grønn

279,00 kr558,00 kr
Alexis Lavtaljede Denim Jeans - Lys Grå Denim
Bilde av Alexis Lavtaljet Denim Jeans - Lys Grå Denim
spar 50 %

Lys Grå Denim

279,00 kr558,00 kr
Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå
Bilde av Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå
spar 50 %

Sølvgrå

264,50 kr529,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

388,50 kr

194,25 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

388,50 kr

194,25 kr pr. stk.

Celina L/S LO Jakke - Dyb Lichen Grøn
Bilde av Celina L/S LO Jakke - Dyp Lichen Grønn
spar 50 %

Dyp Lichen Grønn

513,50 kr1 027,00 kr
Cillie Frill Top - Sky Danser
Bilde av Cillie Frill Topp - Sky Danser
spar 50 %

Sky Danser

220,50 kr441,00 kr
Reynard 2/4 Strik Pullover - Morel
Bilde av Reynard 2/4 Strikkepullover - Morel
spar 50 %

Morel

264,50 kr529,00 kr
Claw Clip - Lys pink
Bilde av Claw Clip - Lys rosa
spar 50 %

Lys rosa

59,00 kr118,00 kr
Lina Hårspænde - Pink
Bilde av Lina Hårspenne - Rosa
spar 50 %

Rosa

59,00 kr118,00 kr
Bow Clip - Brun
Bilde av Bow Clip - Brun
spar 50 %

Brun

59,00 kr118,00 kr
Hul Hårklemme - Grøn
spar 50 %

Grønn

59,00 kr118,00 kr
Hollow Claw Clip - Pink
spar 50 %

Pink

59,00 kr118,00 kr
Claw Clip - Gul
spar 50 %

Gul

59,00 kr118,00 kr
Scrunchie - Grå (Sample)
Bilde av Scrunchie - Grå
spar 50 %

Grå

59,00 kr118,00 kr
Scrunchie - Bronze (Sample)
Bilde av Scrunchie - Bronse
spar 50 %

Bronse

59,00 kr118,00 kr
Olivia Hårklemme - Frostet Rød
spar 50 %

Frostet Rød

59,00 kr118,00 kr
Blomstret Hårklemme - Brun
Bilde av Blomstret Hårklemme - Brun
spar 50 %

Brun

59,00 kr118,00 kr
Olivia Hårklemme - Sort
Bilde av Olivia Hårklemme - Svart
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Stribet Trøje - Sort
Bilde av Stripete T-shirt - Svart
spar 50 %

Svart

147,00 kr294,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

574,50 kr

191,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Navy Pinstripe · (2 stk.)

388,50 kr

194,25 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

374,50 kr

124,83 kr pr. stk.

Agnes Strik Kjole - Clematis-blue
Agnes Strik Kjole - Clematis-blue - Object - Blå
spar 50 %

Clematis-blue

293,50 kr587,00 kr
Bella Coated Kjole - Tigers eye
Bella Coated Kjole - Tigers eye - Vero Moda - Brun
spar 50 %

Tigers eye

293,50 kr587,00 kr
Ema Elise Skjortekjole - Marina
Ema Elise Skjortekjole - Marina - Object - Blå
spar 50 %

Marina

293,50 kr587,00 kr
Ema Elise Skjortekjole - Autumn Sunset
Ema Elise Skjortekjole - Autumn Sunset - Object - Orange
spar 50 %

Autumn Sunset

293,50 kr587,00 kr
Bestie Loose Blazer - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

279,00 kr558,00 kr
Bang Rib Highneck Zipper Vest - Forest Night
spar 50 %

Forest Night

220,50 kr441,00 kr
Dame-garderobeskiftet
spar 50 %
3 stk.

Performance Bukser og Boyfriend Oxford Skjorte - Pakketilbud

366,50 kr733,00 kr
Boom Highneck Piping Pullover - Light Grey Melange
spar 50 %

Gråmelert

220,50 kr441,00 kr
Boom Highneck Piping Pullover - Skovgrøn med Birch Kontrast
spar 50 %

Skoggrønn med Birch-kontrast

220,50 kr441,00 kr
Flash Teddy Anorak - Chocolate Torte
Bilde av Flash Teddy Anorak - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

220,50 kr441,00 kr
Jamie Fløjls-skjortejakke Mix - Forest Night
Bilde av Jamie Fløyelsskjortejakke Mix - Forest Night
spar 50 %

Forest Night

279,00 kr558,00 kr
Jamie Fløjls-Shacket Mix - Chocolate Torte
Bilde av Jamie Fløyel-Shacket Mix - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

279,00 kr558,00 kr
Etta Kort Fløjlsnederdel - Silver Mink
Bilde av Etta Kort Fløyelsskjørt - Silver Mink
spar 50 %

Silver Mink

169,00 kr338,00 kr
Etta Kort Fløjlsnederdel - Chocolate Torte
Bilde av Etta Kort Fløyelsskjørt - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

169,00 kr338,00 kr
Siljerib Poloneck Pullover - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

191,00 kr382,00 kr
Saba Highneck Zipper Pullover - Cocoa Brown
Saba Highneck Zipper Pullover - Cocoa Brown
spar 50 %

Cocoa Brown

279,00 kr558,00 kr
Karla Teddy Jakke - Oatmeal
spar 50 %

Oatmeal

279,00 kr558,00 kr
Novah O-Neck Button - Chocolate Torte
Bilde av Novah O-Neck Button - Chocolate Torte
spar 50 %

Chocolate Torte

220,50 kr441,00 kr
Astrid Hør Pants - Rød
Bilde av Astrid Hør Pants - Rød
spar 50 %

Rød

440,50 kr881,00 kr
Sophia Kjole - Gul
Bilde av Sophia Kjole - Gul
spar 50 %

Gul

440,50 kr881,00 kr
Sophia Kjole - Hvid
Bilde av Sophia Kjole - Hvit
spar 50 %

Hvit

440,50 kr881,00 kr
Sophia Kjole - Lyseblå
Bilde av Sophia Kjole - Lyseblå
spar 50 %

Lyseblå

440,50 kr881,00 kr
Jamie Corduroy Shacket - Silver Mink
Bilde av Jamie skjortejakke i kordfløyel - Silver Mink
spar 50 %

Silver Mink

279,00 kr558,00 kr
Jamie Corduroy Shacket - Mermaid
Bilde av Jamie skjortejakke i kordfløyel - Mermaid
spar 50 %

Mermaid

279,00 kr558,00 kr