Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Faste priser – Strikk – Dame

Faste priser – Strikk – Dame

Spar opptil 50 %
Forside/Faste priser – Strikk – Dame
Jorma Long Light Jacket - Travertine Hot Fudge
Bilde av Jorma Long Light Jakke - Travertine Hot Fudge
spar 50 %

Travertine Hot Fudge

403,50 kr807,00 kr
Laney Rubin Pullover - Sandshell Sky
Bilde av Laney Rubin Pullover - Sandshell Sky
spar 50 %

Sandshell Sky

264,50 kr529,00 kr
Debbie Strik Polo - Winter Sky Melange
Bilde av Debbie Strikket Polo - Winter Sky Melange
spar 50 %

Winter Sky Melange

264,50 kr529,00 kr
Chloe Short Trenchcoat - Kalamata
Bilde av Chloe Short Trenchcoat - Kalamata
spar 50 %

Kalamata

279,00 kr558,00 kr
Emilie Strik Cardigan - Gul
Bilde av Emilie Strikket Cardigan - Gul
spar 50 %

Gul

257,00 kr514,00 kr
Flora Cardigan - Grå
Bilde av Flora Cardigan - Grå
spar 50 %

Grå

367,00 kr734,00 kr
Selma Strik med Lynlås - Grå
Bilde av Selma Strikk med Glidelås - Grå
spar 50 %

Grå

257,00 kr514,00 kr
Melaney Loose Pant - Overcast Melange
Bilde av Melaney bukse med løs passform - Overcast Melange
spar 50 %

Overcast Melange

220,50 kr441,00 kr
Basic T-shirts - Dame 9 stk.
Bundle
9 stk.

Dame - Pakketilbud

599,50 kr

66,61 kr pr. stk.

Oda Knit Pullover - Birch Seal Brown
Bilde av Oda strikkegenser - Birch Seal Brown
spar 50 %

Birch Seal Brown

293,50 kr587,00 kr
Vina Knit Cardigan - Birch
spar 50 %

Birch

279,00 kr558,00 kr
Vina Knit Cardigan - Dark Sapphire
spar 50 %

Dark Sapphire

279,00 kr558,00 kr
Allison Straight Rosebelt - Mørkeblå Denim
Bilde av Allison Straight Rosebelt - Mørkeblå
spar 50 %

Mørkeblå

279,00 kr558,00 kr
Agate Strik Cardigan - Humus Melange
Bilde av Agate Strikkecardigan - Humus Melert
spar 50 %

Humus Melert

367,00 kr734,00 kr
Agate Strik Cardigan - Poinsettia Melange
Bilde av Agate Strikkecardigan - Poinsettia Melange
spar 50 %

Poinsettia Melange

367,00 kr734,00 kr
Kenya Kort Strik - Hvid
Bilde av Kenya Kort Strikk - Hvit
spar 50 %

Hvit

367,00 kr734,00 kr
Kenya Kort Strik - Sort
Bilde av Kenya Kort Strikk - Svart
spar 50 %

Svart

367,00 kr734,00 kr
Kenya Kort Strik - Gul
Bilde av Kenya Kort Strikk - Gul
spar 50 %

Gul

367,00 kr734,00 kr
Emilie Strik Cardigan - Beige
Bilde av Emilie Strikkecardigan - Beige
UTGÅRspar 50 %

Beige

212,50 kr425,00 kr
V-Neck Cardigan - Brun
Bilde av V-Neck Cardigan - Brun
spar 50 %

Brun

367,00 kr734,00 kr
Selma Strik med Lynlås - Khaki
Bilde av Selma Strikk med Glidelås - Khaki
spar 50 %

Khaki

367,00 kr734,00 kr
Nova Blouse Knit - Hvid
Bilde av Nova Blouse Knit - Hvit
UTGÅRspar 50 %

Hvit

161,00 kr322,00 kr
Kamil Fitted Blazer - Overland Trek
Bilde av Kamil Fitted Blazer - Overland Trek
spar 50 %

Overland Trek

330,50 kr661,00 kr
Kylie Kort Jakke - Brun
Bilde av Kylie Kort Jakke - Brun
spar 50 %

Brun

587,00 kr1 174,00 kr
Kylie Kort Jakke - Grå
Bilde av Kylie Kort Jakke - Grå
spar 50 %

Grå

587,00 kr1 174,00 kr
Tessa Wide Stretch Jeans - Silver Mink Zebra
Bilde av Tessa Wide Stretch Jeans - Silver Mink Zebra
spar 50 %

Silver Mink Zebra

279,00 kr558,00 kr
Enny Blomster Strikcardigan - Birch
Bilde av Enny Blomster Strikkecardigan - Birch
spar 50 %

Birch

367,00 kr734,00 kr
Lumi V-Neck Wrap Top - Snow White
Bilde av Lumi V-Neck Wrap Top - Snow White
spar 50 %

Snow White

257,00 kr514,00 kr
Danira Midi Nederdel - Skifersort
Danira Midi Nederdel - Skifersort
spar 50 %

Skifersvart

220,50 kr441,00 kr
Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Gabriela Strik - Brun
Bilde av Gabriela Strik - Brun
spar 50 %

Brun

367,00 kr734,00 kr
Melissa Sæt - Lysegrå
Bilde av Melissa Sett - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Brun
Bilde av Melissa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Sort
Bilde av Melissa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Julieta Kort Jakke - Sort
Bilde av Julieta Kort Jakke - Svart
spar 50 %

Svart

587,00 kr1 174,00 kr
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
spar 50 %Nyhet

Mørkeblå

587,00 kr1 174,00 kr
Reynard Off Shoulder Strik - Sølvgrå
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Sølvgrå
spar 50 %

Sølvgrå

293,50 kr587,00 kr
Chilli Waterfall Top - Sort
Bilde av Chilli Waterfall Top - Svart
spar 50 %

Svart

264,50 kr529,00 kr
Reynard Off Shoulder Strik - Sort
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Svart
spar 50 %

Svart

293,50 kr587,00 kr
Zari Strik Cardigan - Seal Brown Melange
Bilde av Zari Strikkecardigan - Seal Brown Melange
spar 50 %

Seal Brown Melange

337,50 kr675,00 kr
Bliss 2/4 Rullekrave Pullover - Sort
spar 50 %

Svart

220,50 kr441,00 kr
Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

256,50 kr

128,25 kr pr. stk.

Nini Cia Top - Pumice Stone
spar 50 %

Pumice Stone

257,00 kr514,00 kr
Serena Oversized Skjorte - Lyseblå
Bilde av Serena Oversized Skjorte - Lyseblå
spar 50 %

Lyseblå

367,00 kr734,00 kr