Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Long T-shirt (3 stk.)
Product image
Long T-shirt - Armygrønn
Long T-shirt - Hvit
Long T-shirt - Mørkegrå

Long T-shirt

Armygrønn, Hvit, Mørkegrå

749,00 kr
249,67 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Armygrønn

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Hvit

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Mørkegrå

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (3 stk.) med Long T-shirt: tre basic t-skjorter for menn med vanlig bredde og ekstra lengde. De passer deg som er høy eller har lang overkropp og er lei av t-skjorter som slutter for tidlig. Du velger farge og størrelse på hver av de tre, for eksempel armygrønn, hvit og mørkegrå.

Når du strekker armene opp eller bøyer deg ned, rekker t-skjorten fortsatt ned, så du slipper å stå delt på midten. Kanten nederst er lett avrundet og faller pent ned over kroppen.

Bruk den utenpå et par jeans med sneakers. Lengden gir et uformelt, urbant uttrykk, også om du ikke er spesielt høy.

Ikke for deg hvis du vil ha en kort t-skjorte som slutter i livet.

Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Long T-shirt (6 stk.)
Bilde av Long T-shirt - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Bilde av Basic Langermet T-Shirt (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

513,00 kr

171,00 kr pr. stk.

Long T-shirt - Hvid
Long T-shirt - Hvid - TeeShoppen - Hvid

Hvit

294,00 kr
Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Bilde av Basic Langermet T-Shirt - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

183,17 kr pr. stk.

Long T-shirt - Armygrøn
Long T-shirt - Armygrøn - TeeShoppen - Grøn

Armygrønn

294,00 kr
Basic T-shirts - (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (3 stk.) - Grå/Hvit/Svart
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Grå/Hvit/Svart

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Long T-shirt - Sand
Long T-shirt - Khaki - TeeShoppen - Sand/Beige 4

Sand

294,00 kr
Long T-shirt - Mørkegrå
Bilde av Long T-shirt - Mørkegrå

Mørkegrå

294,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier