Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Long T-shirt (6 stk.)
Product image
Long T-shirt - Armygrønn
Long T-shirt - Hvit
Long T-shirt - Mørkegrå
Long T-shirt - Oxford Grå
Long T-shirt - Sand
Long T-shirt - Svart

Long T-shirt

Pakketilbud (6 stk.)

999,00 kr
166,50 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 6
Velg størrelse og farge

Farge: Armygrønn

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Hvit

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Mørkegrå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Oxford Grå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Sand

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Svart

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Long T-shirt i Pakketilbud (6 stk.) er en basic t-skjorte for menn med vanlig bredde og ekstra lengde. Du setter selv sammen de seks og velger fritt størrelse og farge blant armygrønn, hvit, mørkegrå, Oxford grå, sand og svart.

Er du høy eller har lang overkropp, kjenner du problemet: t-skjorten glir opp når du strekker armene eller bøyer deg. Med den ekstra lengden holder den seg på plass over buksekanten.

Hvorfor denne: lengden. Den er like bred som en vanlig t-skjorte, bare lengre. Den lett avrundede nederkanten gir et rolig fall over kroppen.

Styling: Bruk den utenpå et par jeans med sneakers. Lengden gir et urbant og avslappet uttrykk, også om du ikke er spesielt høy.

Ikke til deg, hvis du vil ha en t-skjorte som slutter ved beltet.

Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Long T-shirt (3 stk.)
Bilde av Long T-shirt (3 stk.) - Armygrønn, Hvit, Mørkegrå
Bundle
3 stk.

Armygrønn, Hvit, Mørkegrå · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic T-shirts – (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Long T-shirt - Hvid
Long T-shirt - Hvid - TeeShoppen - Hvid

Hvit

294,00 kr
Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Bilde av Basic Langermet T-Shirt - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

1 099,00 kr

183,17 kr pr. stk.

Long T-shirt - Mørkegrå
Bilde av Long T-shirt - Mørkegrå

Mørkegrå

294,00 kr
Basic T-shirts - (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (3 stk.) - Grå/Hvit/Svart
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Grå/Hvit/Svart · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Long T-shirt - Sort
Bilde av Long T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Oversized T-shirts (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts (6 stk.) - Navy, Mørkegrå, Lysegrå, Hvit, Khaki, Army
Bundle
6 stk.

Navy, Mørkegrå, Lysegrå, Hvit, Khaki, Army · (6 stk.)

1 199,00 kr

199,83 kr pr. stk.

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Bilde av Basic Langermet T-Shirt (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

513,00 kr

171,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy

Navy

219,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier