Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Danira V-Hals Singlet Top - Slate Black
Bilde av Danira V-hals Singlet Top - Slate Black

Slate Black

514,00 kr
Doffy O-Neck Bluse - Mørk Denim m. Hvid Melange
Bilde av Doffy O-Neck Bluse - Mørk Denim m. Hvit Melange

Mørk Denim m. Hvit Melange

265,00 kr
Danira Midi Nederdel - Skifersort
Danira Midi Nederdel - Skifersort

Skifersvart

441,00 kr
Nata Kort Denim Trenchcoat - Mørkeblå Denim
Bilde av Nata Kort Denim Trenchcoat - Mørkeblå

Mørkeblå

1 174,00 kr
Mary Kortærmet Strik - Grå
Bilde av Mary Kortermet Strikk - Grå
Utsolgt
Mary Kortærmet Strik - Baby Pink
Bilde av Mary Kortermet Strikk - Baby Pink

Baby Pink

734,00 kr
Findo Kort Denimkjole - Medium Blue Denim
Bilde av Findo Kort Denimkjole - Medium Blå Denim

Medium Blå Denim

558,00 kr
Josie Polo Strik - Lyserød/Vinrød
Bilde av Josie Polo Strikk - Lyserosa/Vinrød

Lyserosa/Vinrød

734,00 kr
Josie Polo Strik - Brun/Råhvid
Bilde av Josie Polo Strikk - Brun/Råhvit

Brun/Råhvit

734,00 kr
Nora Strik - Grå/Sort
Bilde av Nora Strik - Grå/Svart

Grå/Svart

734,00 kr
Nora Strik - Brun/Lyseblå
Bilde av Nora Strikk - Brun/Lyseblå

Brun/Lyseblå

734,00 kr
Nora Strik - Bordeaux/Dyb Blå
Bilde av Nora Strikk - Burgunder/Dyp Blå
UTGÅR

Burgunder/Dyp Blå

734,00 kr
Vidunderlig O-Neck Cardigan - Medium Grey Melange m. Birch
Bilde av Vidunderlig O-hals Cardigan - Medium Gråmelert m. Bjørk

Medium Gråmelert m. Bjørk

382,00 kr
Doffy O-Neck Pullover - Light Grey Melange
Bilde av Doffy O-Neck Pullover - Gråmelert

Gråmelert

265,00 kr
Doffy O-Neck Pullover - Moon Rock Melange
Bilde av Doffy O-Neck Pullover - Moon Rock Melange

Moon Rock Melange

265,00 kr
Doffy O-hals Pullover - Birch Melange
Bilde av Doffy O-hals Pullover - Birch Melange

Birch Melange

265,00 kr
Gold Højhalset Striktrøje - Mellemgrå M. Birch
Bilde av Gold Høyhalset Strikkegenser - Mellomgrå M. Birch

Mellomgrå M. Birch

514,00 kr
Skøn O-Neck Cardigan - Navy Blazer m. Birch
Bilde av O-Neck Cardigan - Navy Blazer m. Birch

Navy Blazer m. Birch

382,00 kr
Philine Wide Bukser - Sort
Bilde av Philine Wide Bukser - Svart

Svart

514,00 kr
Plissi Skjorte - Alaskan Blue

Alaskan Blue

441,00 kr
Plissi Skjorte - Snow White
Bilde av Plissert Skjorte - Snow White

Snow White

441,00 kr
Guld V-hals Kontrast Cardigan - Sort m. Birch
Bilde av Gull V-hals Kontrast Cardigan - Svart m. Birch

Svart m. Birch

514,00 kr
Gold V-hals Kontrast Cardigan - Birch M. Sort
Bilde av Gold V-hals Kontrast Cardigan - Birch m. Svart

Birch m. Svart

514,00 kr
Fantastisk O-Neck Cardigan - Silver Mink Melange w. Birch
Bilde av O-Neck Cardigan - Silver Mink Melange w. Birch

Silver Mink Melange w. Birch

382,00 kr
Philine Vest - Sort
Bilde av Philine Vest - Svart

Svart

441,00 kr
Gold Højhalset Pullover - Alaskan Blue W. Birch
Gold Højhalset Pullover - Alaskan Blue W. Birch

Alaskan Blue W. Birch

514,00 kr
Zamira Slim Straight Pants - Sort
Bilde av Zamira Slim Straight Pants - Svart
Top med Rhinestensknapper - Birch
Bilde av Topp med strassknapper - Birch
Silla Strop Kjole - Sort
Bilde av Silla Stroppekjole - Svart

Svart

587,00 kr
Kaitlin Wide Barrel Jeans - Mørkeblå Denim
Bilde av Kaitlin Wide Barrel Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

558,00 kr
Islunn Sløjfe Skjorte - Mørk Denim Snow White
Bilde av Islunn Sløyfe Skjorte - Mørk Denim Snow White

Mørk Denim Snow White

441,00 kr
Islunn Skjorte med Sløjfe - Holly Berry Snow White
Islunn Skjorte med Sløjfe - Holly Berry Snow White

Holly Berry Snow White

441,00 kr
Fiona Kort Cardigan med Knapper - Brunnera Blue Melange
Bilde av Fiona Kort Cardigan med Knapper - Brunnera Blue Melange

Brunnera Blue Melange

441,00 kr
Fiona Kort Knapcardigan - Silver Mink Melange
Bilde av Fiona Kort Knappecardigan - Silver Mink Melange

Silver Mink Melange

441,00 kr
Garner Lang Frakke - Sort
Bilde av Garner Lang Frakk - Svart

Svart

1 174,00 kr
Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Cassandra Bluse - Sort
Bilde av Cassandra Bluse - Svart

Svart

734,00 kr
Cassandra Bluse - Brun
Bilde av Cassandra Shirt - Brun

Brun

734,00 kr
Cassandra Bluse - Bordeaux
Bilde av Cassandra Bluse - Burgunder

Burgunder

734,00 kr
Faux Leather Shearling Jacket - Beige
Bilde av Faux Leather Shearling Jakke - Beige
UTGÅRspar 50 %

Beige

586,00 kr1 174,00 kr
Faux Leather Shearling Jacket - Sort
Bilde av Faux Leather Shearling Jacket - Svart
UTGÅRspar 50 %

Svart

586,00 kr1 174,00 kr
Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvit - Dame

Hvit - Dame

514,00 kr
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid-Sort - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvit-Svart - Dame

Hvit-Svart - Dame

367,00 kr
Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvid - Dame
Bilde av Heritage Tennis Socks 5-Pak - Hvit - Dame

Hvit - Dame

367,00 kr
Ines Sli Top - Sort
Bilde av Ines Sli Top - Svart

Svart

441,00 kr
Ines Sli Top - Cloud Dancer
Bilde av Ines Sli Top - Cloud Dancer

Cloud Dancer

441,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.