Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Gina Pants - Sorte Prikker
Bilde av Gina Pants - Svarte prikker

Svarte prikker

587,00 kr
Gabriela Strik - Sort
Bilde av Gabriela Strik - Svart

Svart

734,00 kr
Gabriela Strik - Grå
Bilde av Gabriela Strik - Grå

Grå

734,00 kr
Gabriela Strik - Brun
Bilde av Gabriela Strik - Brun

Brun

734,00 kr
Melissa Sæt - Lysegrå
Bilde av Melissa Sett - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Brun
Bilde av Melissa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Sort
Bilde av Melissa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alexandra Jakke - Sort
Bilde av Alexandra Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Daisy Shearling Jakke - Sort/Sort
Bilde av Daisy Shearling Jakke - Svart/Svart

Svart/Svart

1 174,00 kr
Daisy Shearling Jakke - Brun/Sort
Bilde av Daisy Shearling Jakke - Brun/Svart
UTGÅRspar 60 %

Brun/Svart

469,00 kr1 174,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Hvit
Boyfriend Oxford Skjorte - Grå
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Grå
Boyfriend Oxford Skjorte - Mørkegrøn
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Mørkegrønn

Mørkegrønn

734,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Sort
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Svart
Boyfriend Oxford Skjorte - Bordeaux
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Burgunder

Burgunder

734,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå/Hvid
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå/Hvit

Lyseblå/Hvit

734,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Lang Puffer Jakke - Sand
Bilde av Lang Puffer Jakke - Sand

Sand

1 761,00 kr
Lang Puffer Jakke - Sort
Bilde av Lang Puffer Jakke - Svart

Svart

1 761,00 kr
Lang Puffer Jakke - Navy
Bilde av Lang Puffer Jakke - Navy

Navy

1 761,00 kr
Kort Puffer Jakke - Oliven
Bilde av Kort Puffer Jakke - Oliven

Oliven

1 468,00 kr
Kort Puffer Jakke - Navy
Bilde av Kort Puffer Jakke - Navy

Navy

1 468,00 kr
Kort Puffer Jakke - Sort
Bilde av Kort Puffer Jakke - Svart

Svart

1 468,00 kr
Let Puffer Jakke - Navy
Bilde av Let Puffer Jakke - Navy

Navy

1 468,00 kr
Let Puffer Jakke - Sort
Bilde av Lett Puffer Jakke - Svart

Svart

1 468,00 kr
Let Puffer Jakke - Sand
Bilde av Lett Puffer Jakke - Sand

Sand

1 468,00 kr
Let Puffer Jakke - Oliven
Bilde av Lett Puffer Jakke - Oliven

Oliven

1 468,00 kr
Windbreaker - Navy
Bilde av Windbreaker - Navy

Navy

1 174,00 kr
Windbreaker - Mørkegrå
Bilde av Windbreaker - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
Windbreaker - Sort
Bilde av Windbreaker - Svart

Svart

1 174,00 kr
Adela Jakke - Antracit
Bilde av Adela Jakke - Antrasitt

Antrasitt

1 174,00 kr
Adela Jakke - Sort
Bilde av Adela Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Julieta Kort Jakke - Sort
Bilde av Julieta Kort Jakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
Bilde av Denim Trenchcoat - Mørkeblå
Nyhet

Mørkeblå

1 174,00 kr
Denim Trenchcoat - Antracit
Bilde av Denim Trenchcoat - Antrasitt

Antrasitt

1 468,00 kr
Giorgia O-Neck Cardigan - Medium Grå Melange
Bilde av Giorgia O-Neck Cardigan - Gråmelert

Gråmelert

514,00 kr
Reynard Off Shoulder Strik - Sølvgrå
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Sølvgrå

Sølvgrå

587,00 kr
Ukino Strikcardigan med Rund Hals - Chocolate Plum
Bilde av Ukino Strikket Cardigan med Rund Hals - Chocolate Plum
Ukino O-Neck Strik Cardigan - Mørkegrå Melange
Bilde av Ukino O-Neck Strikket Cardigan - Mørkegrå Melert

Mørkegrå Melert

514,00 kr
Kanika Denim Blazer Skjorte - Mørkeblå Denim
Bilde av Kanika Denim Blazer Skjorte - Mørkeblå

Mørkeblå

558,00 kr
Cleo Kort Vest - Oatmeal
Bilde av Cleo Kort Vest - Oatmeal

Oatmeal

441,00 kr
Ums V-Neck T-shirt - Klar Hvid
Bilde av Ums V-Neck T-shirt - Klar Hvit

Klar Hvit

514,00 kr
Ums V-hals T-shirt - Chocolate Plum
Bilde av Ums V-hals T-shirt - Chocolate Plum

Chocolate Plum

514,00 kr
Upama Pants - Chocolate Plum
Bilde av Upama Pants - Chocolate Plum

Chocolate Plum

587,00 kr
Chilli Slå-om Kjole - Kambaba
Bilde av Chilli Omslagskjole - Kambaba

Kambaba

881,00 kr
Chilli Slå-Om Kjole - Sort
Bilde av Chilli Omslagskjole - Svart

Svart

881,00 kr
Chilli Waterfall Top - Sort
Bilde av Chilli Waterfall Top - Svart

Svart

529,00 kr
Nessa Fløjlskjole - Rosin
Bilde av Nessa Fløyelskjole - Rosin

Rosin

587,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.