Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Reynard Off Shoulder Strik - Sort
Bilde av Reynard Off Shoulder Strikk - Svart
Zari Strik Cardigan - Medium Grey Melange
Bilde av Zari Strikkecardigan - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

675,00 kr
Adeline Kort Kjole - Kambaba Black
Bilde av Adeline Kort Kjole - Kambaba Black

Kambaba Black

529,00 kr
Ethel Skjorte - Cloud Dancer
Bilde av Ethel Skjorte - Cloud Dancer

Cloud Dancer

587,00 kr
Adeline Top - Kambaba Black
Bilde av Adeline Topp - Kambaba Black

Kambaba Black

441,00 kr
Zari Strik Cardigan - Seal Brown Melange
Bilde av Zari Strikkecardigan - Seal Brown Melange

Seal Brown Melange

675,00 kr
Bella Kort Kjole - Sort Sølv
Bilde av Bella Kort Kjole - Svart Sølv

Svart Sølv

514,00 kr
Bella Kort Nederdel - Pumice Stone
Bilde av Bella Kort Skjørt - Pumice Stone

Pumice Stone

338,00 kr
Nelli Højhalset Kort Kjole - Sort
Bilde av Nelli Høyhalset Kort Kjole - Svart
Bella Kort Nederdel - Sort
Bilde av Bella Kort Skjørt - Svart

Svart

338,00 kr
Bliss 2/4 Rullekrave Pullover - Sort
Bliss 2/4 Rullekravetrøje - Medium Grey Melange
Bilde av Bliss 2/4 Rullekragetrøye - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

441,00 kr
Irine Skjorte - Chocolate Torte
Bilde av Irine Skjorte - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Irine Straight Pants - Navy Blazer
Bilde av Irine Straight Pants - Navy Blazer

Navy Blazer

441,00 kr
Irine Skjorte - Navy Blazer
Bilde av Irine Skjorte - Navy Blazer

Navy Blazer

441,00 kr
Irine Straight Pants - Chocolate Torte
Bilde av Irine Straight Pants - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Frame Top - Mørkeblå Denim
Bilde av Frame Top - Mørkeblå

Mørkeblå

675,00 kr
Brea Top - Seal Brown
Bilde av Brea Top - Seal Brown

Seal Brown

529,00 kr
Bella Kort Kjole - Pumice Stone Champagne
Bilde av Bella Kort Kjole - Pumice Stone Champagne

Pumice Stone Champagne

514,00 kr
Bella Kort Nederdel - Sort Sølv
Bilde av Bella Kort Skjørt - Svart Sølv

Svart Sølv

338,00 kr
Halia Pailletnederdel - Sort
Bilde av Halia Paljettskjørt - Svart

Svart

558,00 kr
Parina Loose Skjorte - Primrose Pink

Primrose Pink

514,00 kr
Layla Stribet Pants - Lyseblå
Bilde av Layla Stripete Pants - Lyseblå

Lyseblå

587,00 kr
Layla Stribet Pants - Pink
Bilde av Layla Stripete Pants - Pink
Layla Stribet Pants - Gul
Bilde av Layla Stripete Pants - Gul
Nini Cia Top - Pumice Stone

Pumice Stone

514,00 kr
Nini Cia Top - Chocolate Torte
Bilde av Nini Cia Top - Chocolate Torte

Chocolate Torte

514,00 kr
Beth Prikkede Strømper - Mermaid Anise

Mermaid Anise

44,00 kr
Zip Hoodie - Grøn
Bilde av Zip Hoodie - Grønn

Grønn

734,00 kr
Zip Hoodie - Sort
Bilde av Zip Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Zip Hoodie - Navy
Bilde av Zip Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Zip Hoodie - Grå
Bilde av Zip Hoodie - Grå

Grå

734,00 kr
Basic Zip Hoodie - Mørk Navy
Bilde av Basic Zip Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Basic Zip Hoodie - Hvid
Bilde av Basic Zip Hoodie - Hvit

Hvit

734,00 kr
Basic Zip Hoodie - Army
Bilde av Basic Zip Hoodie - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Filia Figursyet Blazer - Sort
Bilde av Filia Figursydd Blazer - Svart
Paula Vatterede Vanter - Sort
Bilde av Paula Vatterede Vanter - Svart
Nikka Denim Skjorte - Mørkeblå Denim
Bilde av Nikka Denimskjorte - Mørkeblå

Mørkeblå

558,00 kr
Elena Halterneck Kort Kjole - Sort
Bilde av Elena Halterneck Kort Kjole - Svart
Elena Halterneck Kort Kjole - Winetasting

Winetasting

382,00 kr
Lisa Blazer - Mellemgrå Melange
Bilde av Lisa Blazer - Gråmelert

Gråmelert

881,00 kr
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Sort
Bilde av Celina Stripete Strikktrøye - Hvit-Svart
UTGÅR

Hvit-Svart

734,00 kr
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Navy
Bilde av Celina Stripet Strikketrøye - Hvit-Navy
UTGÅR
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Himmelblå
Bilde av Celina Stripete Striktrøye - Hvit-Himmelblå

Hvit-Himmelblå

734,00 kr
Claire Oversized Blazer - Beige
Bilde av Claire Oversized Blazer - Beige

Beige

1 468,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.