Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Kaya Bukser - Sort
Bilde av Kaya Bukser - Svart

Svart

587,00 kr
Kaya Bukser - Marineblå
Bilde av Kaya Bukser - Navy

Navy

587,00 kr
Vera Pants - Mørkegrå
Bilde av Vera Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

587,00 kr
Vera Pants - Sort
Bilde av Vera Pants - Svart

Svart

587,00 kr
Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bilde av Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Beige
Bilde av Nadia Vest og Pants - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Taupe
Nadia Vest og Pants - Taupe
Bundle
2 stk.

Taupe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Sort
Bilde av Nadia Vest og Pants - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Elena Balaclava - Cub Melange

Cub Melange

265,00 kr
Luna Vanter - Havregryn

Havregryn

191,00 kr
Margot Wide Corduroy Bukser - Chocolate Torte
Bilde av Margot Corduroy Bukser (Wide) - Chocolate Torte

Chocolate Torte

558,00 kr
Margot Wide Fløjlsbukser - Grape Leaf
Bilde av Margot Wide Fløyelsbukser - Grape Leaf

Grape Leaf

558,00 kr
Garner Lang Frakke - Medium Grå Melange
Bilde av Garner Lang Frakke - Gråmelert

Gråmelert

1 174,00 kr
Wow Highneck Vest - Medium Grå Melange
Bilde av Wow Highneck Vest - Gråmelert

Gråmelert

338,00 kr
Wow Highneck Vest - Sort
Bilde av Wow Highneck Vest - Svart

Svart

338,00 kr
Kora Wide Fold Up Pants - Havfrue
Bilde av Kora Wide Fold Up Pants - Havfrue

Havfrue

558,00 kr
Filia Farvet Denim Nederdel - Chocolate Torte
Bilde av Filia Farget Denim Skjørt - Chocolate Torte

Chocolate Torte

558,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Navy
Bilde av Nadia Vest og Pants - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Fenja Kort Denim Kjole - Medium Blå Denim
Bilde av Fenja Kort Denim Kjole - Medium Blå Denim

Medium Blå Denim

558,00 kr
Trine Blonde Top - Snehvid
Bilde av Trine Blondetopp - Snøhvit

Snøhvit

294,00 kr
Jamie Denim Shacket - Lys Blå Denim
Bilde av Jamie skjortejakke i denim - Lyseblå denim

Lyseblå denim

514,00 kr
Natalie Midi Nederdel - Light Blue Denim
Bilde av Natalie Midi Skjørt - Light Blue Denim

Light Blue Denim

382,00 kr
Trine Blonde Top - Sort
Bilde av Trine Blonde Top - Svart

Svart

294,00 kr
Jesmilo Wide Pants - Silver Lining
Bilde av Jesmilo Wide Pants - Silver Lining

Silver Lining

441,00 kr
Jesmilo 3/4 Løs Blazer - Sølv Lining
Bilde av Jesmilo 3/4 Løs Blazer - Sølv Lining

Sølv Lining

441,00 kr
Jesmilo Shorts - Silver Lining
Bilde av Jesmilo Shorts - Silver Lining

Silver Lining

265,00 kr
Mandy Glitter Strømper - Kina Blå

Kina Blå

44,00 kr
Mandy Glitter Sokker - Fossil

Fossil

44,00 kr
Guld 2/4 Poloneck Pullover - Birch
Bilde av Guld 2/4 Poloneck Pullover - Birch
Gold 2/4 Poloneck Pullover - Chocolate Torte
Bilde av Gold 2/4 Poloneck Pullover - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Gold 2/4 Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Gold 2/4 Poloneck Pullover - Svart
Silje Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Svart
Silje Poloneck Pullover - Birk
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Birk
Fanni Ruffel Top - Sne Hvid
Bilde av Fanni Ruffel Top - Snøhvit

Snøhvit

441,00 kr
Wales Jakke - Grape Leaf
Bilde av Wales Jakke - Grape Leaf

Grape Leaf

734,00 kr
Wales Jakke - Silver Mink
Bilde av Wales Jakke - Silver Mink

Silver Mink

734,00 kr
Magalene O-Neck Pearl Cardigan - Medium Grå Melange
Bilde av Magalene O-Neck Pearl Cardigan - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

587,00 kr
Gold V-Neck Vest - Sort
Bilde av Gold V-Neck Vest - Svart

Svart

338,00 kr
Gold V-Hals Vest - Birke
Bilde av Gold V-Hals Vest - Bjørk

Bjørk

338,00 kr
Charlotte Lang Nederdel - Sort
Siri Quiltet Jakke - Chambray Blå
Bilde av Siri Quiltet Jakke - Chambray Blå

Chambray Blå

661,00 kr
Saba V-neck Vest Med Knapper - Birk
Bilde av Saba V-hals Vest Med Knapper - Birk
Saba V-Hals Knap Vest - Sort
Bilde av Saba V-hals Knappvest - Svart

Svart

382,00 kr
Silje Poloneck Pullover - Mørk Grå Melange
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Mørk Gråmelert

Mørk Gråmelert

382,00 kr
Silje Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Svart
Amber Twill Skjorte - Khaki
Bilde av Amber Twill Skjorte - Khaki

Khaki

734,00 kr
Amber Twill Skjorte - Grøn
Bilde av Amber Twill Skjorte - Grønn

Grønn

734,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.