Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Amber Twill Skjorte - Navy
Bilde av Amber Twill Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Quilted Block Jakke - Grå
Bilde av Quilted Block Jakke - Grå
Nyhet

Grå

1 174,00 kr
Sophia Skjorte - Lys blå
Bilde av Sophia Skjorte - Lys blå

Lys blå

734,00 kr
Sophia Skjorte - Sort
Bilde av Sophia Skjorte - Svart

Svart

734,00 kr
Clara Oversized Skjorte - Rose
Bilde av Clara Oversized Shirt - Rosa
Clara Oversize Skjorte - Hvid
Bilde av Clara Oversized Skjorte - Hvit
UTGÅRspar 50 %

Hvit

366,00 kr734,00 kr
Clara Oversized Skjorte - Lyseblå
Bilde av Clara Oversized Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Ida Skjorte - Lys Blå
Bilde av Ida Skjorte - Lys blå
UTGÅRspar 58 %

Lys blå

307,00 kr734,00 kr
Ida Skjorte - Rose
Bilde av Ida Skjorte - Rosa

Rosa

734,00 kr
Ida Skjorte - Navy
Bilde av Ida Skjorte - Navy
UTGÅRspar 58 %

Navy

307,00 kr734,00 kr
Ida Skjorte - Sort
Bilde av Ida Skjorte - Svart
UTGÅRspar 58 %

Svart

307,00 kr734,00 kr
Ida Skjorte - Hvid
Bilde av Ida Shirt - Hvit
UTGÅRspar 58 %

Hvit

307,00 kr734,00 kr
Quilted Block Jakke - Grå/Sort
Bilde av Quilted Block Jakke - Grå/Svart

Grå/Svart

1 174,00 kr
Quilted Block Jakke - Grøn
Bilde av Quilted Block Jakke - Grønn

Grønn

1 174,00 kr
Sabine LS Quiltet Jakke - Sort
Bilde av Sabine LS Quiltet Jakke - Svart
Sabine LS Vatteret Jakke - Rifle Grøn
Bilde av Sabine LS Vattert Jakke - Rifle Grønn

Rifle Grønn

558,00 kr
Berlin MW Wide Panel Pant - Silver Mink
Bilde av Berlin vid bukse med middels høy midje - Silver Mink
Berlin MW Wide Panel Pant - Sort
Bilde av Berlin MW Wide Panel Pant - Svart
Berlin MW Wide Panel Pant - Marineblå
Bilde av Berlin MW Wide Panel Pant - Navy
Alexis Lavtaljede Denim Jeans - Lys Grå Denim
Bilde av Alexis Lavtaljet Denim Jeans - Lys Grå Denim

Lys Grå Denim

558,00 kr
Alexis Lav Talje Denim Jeans - Lys Blå Denim
Bilde av Alexis Lav Midje Denim Jeans - Lys Blå Denim

Lys Blå Denim

558,00 kr
Nora Regular Jeans - Vasket Sort
Bilde av Nora Jeans (Regular) - Vasket Svart
UTGÅRspar 67 %

Vasket Svart

292,00 kr881,00 kr
Tilla Gro L/S Denimjakke - Medium blå denim
Bilde av Tilla Gro L/S Denimjakke - Medium blå denim

Medium blå denim

881,00 kr
Reynard HW Kort Strikket Nederdel - Morel
Bilde av Reynard HW Kort Strikket Skjørt - Morel
Reynard 2/4 Strik Pullover - Medium Grå Melange
Bilde av Reynard 2/4 Strikket Pullover - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

529,00 kr
Reynard HW Kort Striknederdel - Medium Grå Melange
Bilde av Reynard HW Kort Strikkeskjørt - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

441,00 kr
Tutta LO L/S Shirt - Sort/Hvid
Bilde av Tutta LO L/S Shirt - Svart/Hvit

Svart/Hvit

587,00 kr
Julla Parvi 2/4 Strikcardigan - Sandskal
Bilde av Julla Parvi 2/4 Strikket cardigan - Sandskall
Tutta LO L/S Skjorte - Gul
Bilde av Tutta LO L/S Skjorte - Gul
Tutta LO L/S Skjorte - Kornblomstblå
Bilde av Tutta LO L/S Skjorte - Kornblomstblå

Kornblomstblå

587,00 kr
Cilie Top - Sky Captain
Bilde av Cilie Top - Sky Captain

Sky Captain

441,00 kr
Julla Parvi 2/4 Strik Cardigan - Sort
Bilde av Julla Parvi 2/4 Strikket Cardigan - Svart
Reynard O-Neck Pullover - Morel
Bilde av Reynard O-Neck Pullover - Morel
Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå
Bilde av Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå

Sølvgrå

529,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lisa MW Mini Nederdel - Magnet
Bilde av Lisa MW Mini Skjørt - Magnet

Magnet

382,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lisa Wide Pant - Medium Grå Melange
Bilde av Lisa Wide Pant - Gråmelert

Gråmelert

529,00 kr
Lisa Wide Pant - Fossil
Bilde av Lisa vid bukse - Fossil

Fossil

529,00 kr
Reynard O-Neck Pullover - Humus
Bilde av Reynard O-Neck Pullover - Humus
Celina L/S LO Jakke - Seal Brown
Bilde av Celina L/S LO Jakke - Selbrun

Selbrun

1 027,00 kr
Celina L/S LO Jakke - Dyb Lichen Grøn
Bilde av Celina L/S LO Jakke - Dyp Lichen Grønn

Dyp Lichen Grønn

1 027,00 kr
Ivona S/L Knit Vest - Medium Grey Melange
Bilde av Ivona S/L Strikkevest - Medium gråmelert

Medium gråmelert

529,00 kr
Aggia Kortærmet Strik Pullover - Sælbrun
Bilde av Aggia Kortermet Strikkpullover - Selbrun
Cillie Frill Top - Sky Danser
Bilde av Cillie Frill Topp - Sky Danser

Sky Danser

441,00 kr
Tutta MW RE Shorts - Kornblomst Blå
Bilde av Tutta MW RE Shorts - Kornblomst Blå

Kornblomst Blå

441,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.