Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
Stribet Trøje - Sort
Bilde av Stripete T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Stribet Trøje - Blå
Bilde av Stripet T-shirt - Blå

Blå

294,00 kr
Stribet Trøje - Beige
Stribet Trøje - Beige

Beige

294,00 kr
Stribet Langærmet Regular Fit - Beige
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Regular Fit) - Beige
Stribet Langærmet Regular Fit - Blå
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Regular Fit) - Blå
Stribet Langærmet Slim Fit - Sort
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim) - Svart
Stribet Langærmet Regular Fit - Grøn
Bilde av Stripete Langermet Regular Fit - Grønn
Stribet Langærmet Slim Fit - Blå
Bilde av Stripet Langermet T-shirt (Slim Fit) - Blå
Stribet Langærmet Slim Fit - Grøn
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim Fit) - Grønn
Stribet Langærmet Slim Fit - Beige
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim Fit) - Beige
Anna Cardigan - Brun
Bilde av Anna Cardigan - Brun
UTGÅR

Brun

734,00 kr
Anna Cardigan - Mørkegrå
Bilde av Anna Cardigan - Mørkegrå
UTGÅR

Mørkegrå

734,00 kr
Anna Cardigan - Sort
Bilde av Anna Cardigan - Svart
UTGÅR

Svart

734,00 kr
Halstørklæde - Mørkegrøn

Mørkegrønn

294,00 kr
Tørklæde - Navy / Orange

Navy / Orange

294,00 kr
Halstørklæde - Rød

Rød

294,00 kr
Halstørklæde - Yellow

Yellow

294,00 kr
Halstørklæde - Khaki

Khaki

294,00 kr
Halstørklæde - Brown

Brun

294,00 kr
Halstørklæde - Royal Blå

Royal Blue

294,00 kr
Halstørklæde - Rød / Hvid / Blå

Rød / Hvit / Blå

294,00 kr
Halstørklæde - Grå / Pink

Grå/Rosa

294,00 kr
Halstørklæde - Grå / Blå

Grå / Blå

294,00 kr
Halstørklæde - Mørkeblå Lang Gitter

Mørkeblå Lang Rutet

294,00 kr
Halstørklæde - Navy Stripes

Navy Stripet

294,00 kr
Fnugrulle - Sort

Svart

118,00 kr
Nicola Solbriller - Sand/Sort
Bilde av Nicola Sunglasses - Sand/Svart

Sand/Svart

514,00 kr
Nicola Solbriller - Blå/Sort
Bilde av Nicola Solbriller - Blå/Svart

Blå/Svart

514,00 kr
Izzy Solbriller - Rød/Sort
Bilde av Izzy Sunglasses - Rød/Svart

Rød/Svart

514,00 kr
Oversized Strikket Rullekravetrøje (2 stk.)
Bilde av Oversized Strikket Rullekragetrøye - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Strikket Cardigan (2 stk.)
Bilde av Strikket Cardigan (2 stk.) - Beige/Lysegrå Melert
Bundle
2 stk.

Beige/Lysegrå Melert

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Bilde av The Original Performance Wide Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Medium blå denim og Lys blå denim

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans (dame) - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Navy Pinstripe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Grå
Bilde av Oversized Suit - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Sort
Bilde av Oversized Suit - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Wide Jeans - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Relaxed Shirt (2 stk.)
Bilde av Relaxed Shirt (2 stk.) - Beige & Lyseblå
Bundle
2 stk.

Beige & Lyseblå

438,00 kr

219,00 kr pr. stk.

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts Dame - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Mørk Beige - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Dark Beige) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Mørk Beige - (Dame) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Lys Beige - (Dame)
Bilde av Basic Sweatsett - Lys Beige (Women)
Bundle
2 stk.

Lys Beige (Women) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Brun - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Brown) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Brun - (Dame) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.