Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dameklær

Dameklær

Forside/Dameklær
De Originale Performance Mom Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Beige
Oversized Suit (Beige) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Shirt (2 stk.)
Bilde av Oversized Shirt (2 stk.) - Hvit og Svart
Bundle
2 stk.

Hvit og Svart

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Basic Hoodie Sweat (dame) - (2 stk.)
Bilde av Basic Hoodie Sweat (dame) - Brun & Lys Beige - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Brun & Lys Beige - Pakketilbud

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic Crewneck Sweat (dame) - (2 stk.)
Bilde av Basic Crewneck Sweat (dame) - Lys gråmelert & mørk beige (Pakketilbud, 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Lys gråmelert & mørk beige (Pakketilbud, 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Sky Blue
Bilde av Basic T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

294,00 kr
Basic T-shirt - Rød
Bilde av Organic Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Bordeaux
Bilde av Basic T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Gråmeleret
Bilde av De Originale Performance Strømper 10-pk (Dame) - Gråmelert

Gråmelert

514,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Navy
Bilde av De Originale Performance Sokker Pakketilbud (10 stk.) (Dame) - Navy
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Sort
Bilde av De Originale Performance Sokker 10-Pak (Dame) - Svart
Original Sweatpants - Navy
Bilde av Original Sweatpants - Navy
UKENS DEALspar 50 %

Navy

292,00 kr587,00 kr
Original Sweatpants - Lysegrå
Bilde av Original Sweatpants - Lysegrå
UKENS DEALspar 50 %

Lysegrå

292,00 kr587,00 kr
Original Sweatpants - Sort
Bilde av Original Sweatpants - Svart
UKENS DEALspar 50 %

Svart

292,00 kr587,00 kr
Original Sweatshirt - Navy
Bilde av Original Sweatshirt - Navy

Navy

734,00 kr
Original Sweatshirt - Lysegrå
Bilde av Original Sweatshirt - Lys grå

Lys grå

734,00 kr
Original Sweatshirt - Sort
Bilde av Original Sweatshirt - Svart

Svart

734,00 kr
Florence Top - Sort
Florence Top - Sort - Vero Moda - Sort

Svart

441,00 kr
Palia Strik Kjole - Sandshell
Palia Strik Kjole - Sandshell - Object - Sand/Beige

Sandshell

587,00 kr
Fernanda Halterneck Kjole - Birch
Fernanda Halterneck Kjole - Birch - Vero Moda - Sand/Beige
Natali Halterneck Top - Hvid
Natali Halterneck Top - Hvid - Vero Moda - Hvid
Fiona Kjole - Birch
Fiona Kjole - Birch - Vero Moda - Sand/Beige

Birch

441,00 kr
Fiona Kjole - Sort
Fiona Kjole - Sort - Vero Moda - Sort

Svart

441,00 kr
Menny Maxi Kjole - Reseda
Menny Maxi Kjole - Reseda - Vero Moda - Grøn

Reseda

441,00 kr
Milano Top - Hvid
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid

Hvit

514,00 kr
Milano Top - Sort
Bilde av Milano Top - Svart

Svart

514,00 kr
Milano Top - Nomad
Milano Top - Nomad - PIECES - Brun

Nomad

514,00 kr
Milano Midi Nederdel - Hvid
Milano Midi Nederdel - Hvid - PIECES - Hvid

Hvit

514,00 kr
Linea trenchcoat - Beige
Bilde av Linea trenchcoat - Beige

Beige

1 614,00 kr
Linea trenchcoat - Sort
Bilde av Linea trenchcoat - Svart

Svart

1 614,00 kr
Maya Maxi Kjole - Blå
Maya Maxi Kjole - Blå

Blå

441,00 kr
Leonora Midi Wrap Kjole - Sort Sandshell
Leonora Midi Wrap Kjole - Sort Sandshell - Object - Sort

Svart Sandshell

587,00 kr
Jarlotte Maxi Kjole - Bright Green
Jarlotte Maxi Kjole - Bright Green - Vero Moda - Grøn

Bright Green

441,00 kr
Højhælet Sandal - Sort
Højhælet Sandal - Sort - ONLY - Sort

Svart

514,00 kr
Nola Sandaler - Coconut Shell
Nola Sandaler - Coconut Shell - PIECES - Brun

Coconut Shell

514,00 kr
Molly Maxi Kjole - Sort
Molly Maxi Kjole - Sort

Svart

587,00 kr
Minnie Sandaler - Black
Minnie Sandaler - Black

Svart

514,00 kr
Minnie Sandaler - Beige
Minnie Sandaler - Beige - ONLY - Sand/Beige

Beige

514,00 kr
Seline Midi Kjole - Sort
Seline Midi Kjole - Sort - Object - Sort

Svart

587,00 kr
Tilda Maxi Kjole - Blue Indigo
Tilda Maxi Kjole - Blue Indigo - Object - Blå

Blue Indigo

587,00 kr
Jannie Maxi Skirt - Vineyard Green
Jannie Maxi Skirt - Vineyard Green - Object - Grøn

Vineyard Grønn

514,00 kr
Sanne Adil Midi Kjole - Sandshell
Sanne Adil Midi Kjole - Sandshell - Object - Grå

Sandshell

587,00 kr
Belfast Midi Kjole - Beluga
Belfast Midi Kjole - Beluga - ONLY - Grå

Beluga

265,00 kr
Lux Loafer Sko - White Smoke
Lux Loafer Sko - White Smoke - ONLY - Hvid

White Smoke

587,00 kr
Natali Oversized Skjorte - Snow White
Bilde av Natali Oversized Skjorte - Snow White

Snow White

514,00 kr

Dameklær: Finn din personlige stil og ultimat komfort hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN er vi spesialister på moteriktige dameklær, der vi nekter å inngå kompromisser på komforten. Vi vet at de riktige klærne kan utgjøre en verden av forskjell for selvtilliten din. Derfor er vårt oppdrag å tilby klær til kvinner som du føler deg vel i fra morgen til kveld – både når det gjelder det estetiske uttrykket og den fysiske komforten.

Performance-klær: En revolusjon for enhver kvinnes garderobe

En av de absolutte favorittene i sortimentet vårt er Performance-kolleksjonen. Dette er klær til kvinner for deg som stiller høye krav til klærne dine. Kolleksjonen inkluderer alt fra de populære Performance Pants og Performance Jeans til lette shorts til dame.

Hva gjør våre Performance-dameklær unike? De er laget i et ekstremt elastisk og mykt materiale som sikrer deg full bevegelsesfrihet i alle livets situasjoner. Flere av modellene våre er dessuten designet med diskret strikk i livet. Selv om det kan høres ut som en liten detalj, lover vi at det utgjør en enorm forskjell for komforten din, enten du sitter på kontoret eller er på farten.

Et komplett univers av klær til kvinner

I tillegg til Performance-linjen vår byr TEESHOPPEN på et enormt utvalg av alt hjertet begjærer innen mote. Vi har satt sammen et sortiment som gjør det mulig å oppdatere hele garderoben din på ett sted. Utforsk blant annet:

- Overdeler: Finn alt fra klassiske T-skjorter, varme gensere og feminine topper.

- Underdeler: Vi har alt fra jeans og skjørt til leggings og myke joggebukser.

- Yttertøy og fest: Finn de vakreste kjolene, stilrene blazere og jakker til alle sesonger.

Start med en sterk basiskolleksjon

Hvis du drømmer om en garderobe som alltid fungerer, anbefaler vi å starte med en god basiskolleksjon. Grunnleggende dameklær som ensfargede T-skjorter, klassiske bukser til dame og enkle bluser er fundamentet i enhver motebevisst garderobe.

Vi kjenner alle utfordringen med å ha et plagg i skapet som bare passer til én bestemt ting. Med basisklær fra TEESHOPPEN slipper du kleskrise. Du kan skape uendelig mange antrekk ved å mikse og matche på tvers, pynte opp med tilbehør eller gå for et rent, minimalistisk look.

Skap din personlige stil med moteriktige klær til kvinner

I en verden med lynraske motetrender kan det være vanskelig å finne sin egen personlige vei. Det som er populært i dag, kan være glemt i morgen. Her er svaret igjen å fokusere på basisplagg av høy kvalitet. Disse plaggene går aldri av moten, og de lar deg fremstå stilbevisst og unik, selv med de enkleste klesvalgene.

Hos TEESHOPPEN ønsker vi å være din foretrukne forhandler av basisvarer. Vi mener ikke at garderoben din skal være den største posten i budsjettet. Derfor selger vi våre dameklær til svært gunstige priser. Vi kjøper inn store volumer direkte fra leverandørene våre, noe som betyr at vi kan tilby høy kvalitet til en lav pris – en fordel som kommer deg direkte til gode.

Dameklær til alle livets situasjoner

Det er aldri helt likegyldig hva vi tar på oss om morgenen. Valget ditt av klær til kvinner er en måte å uttrykke personligheten og dagsformen din på. Noen dager passer best til en avslappet look med jeans og en oversized hettegenser, mens andre dager krever en feminin, mønstret kjole stylet med favorittsneakersene dine.

Antrekket ditt er med på å sette rammen for dagen din, enten du skal på jobb, på skolen eller på kafé med venninnene. Ved å ha et variert utvalg av dameklær i skapet er du alltid klar til å utstråle akkurat riktig energi.

Opplev Danmarks beste kundeservice hos TEESHOPPEN

Når du kjøper klær til kvinner hos oss, handler det om mer enn bare produktene. Vi streber etter å gi deg den best mulige netthandelsopplevelsen. Vi kombinerer et stort utvalg av både klassiske og moderne plagg med vilkår som gjør det trygt å handle:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Vi vil at du skal være 100% fornøyd med kjøpet ditt.

- Rask levering: Vi sender varene dine slik at du har dem innen 1-4 virkedager.

- Personlig support: Har du spørsmål om størrelser eller materialer? Ring oss på 70 70 72 17 (hverdager 15:00-18:00) eller send en e-post til info@teeshoppen.dk.

Utforsk vårt store sortiment av klær til kvinner i dag og finn stilene som skal gi nytt liv til din personlige garderobe!


FAQ om dameklær hos TEESHOPPEN

Hvorfor bør jeg velge Performance-dameklær?

Performance-dameklær fra TEESHOPPEN er designet for kvinnen som ønsker både stil og maksimal komfort. Det elastiske materialet sikrer at klærne aldri strammer, noe som gjør dem ideelle til både lange arbeidsdager og en aktiv fritid.

Hvordan finner jeg billige klær til kvinner uten å inngå kompromisser på kvaliteten?

Hos TEESHOPPEN kan vi tilby skarpe priser på klær til kvinner, fordi vi kjøper inn store volumer direkte fra produsentene. Det betyr at du får slitesterke materialer og moderne snitt til en brøkdel av prisen hos de dyre motemerkene.

Hvilke plagg er viktigst i en basisgarderobe for damer?

Vi anbefaler å starte med gode basis-T-skjorter, et par jeans som sitter godt, klassiske svarte bukser og en allsidig blazer. Disse plaggene er fundamentet for alle de andre dameklærne dine og kan styles til enhver anledning.

Kan jeg få hjelp til å velge riktige klær til kvinner?

Selvfølgelig! Kundeservicen vår står klar alle hverdager for å veilede deg om størrelser, passformer og materialvalg, slik at du får akkurat de riktige klærne til kvinner inn i garderoben.

Hva gjør TEESHOPPEN til et trygt sted å kjøpe dameklær på nett?

I tillegg til det store utvalget vårt tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir deg ro til å prøve de nye klærne dine hjemme foran speilet og sikre at alt sitter akkurat som det skal.