Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Stretch Pants - Herre

Stretch Pants - Herre

Forside/Stretch Pants - Herre
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (2 stk.) - Svart & Navy
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart & Navy · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy

Navy

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Blå
De Originale Performance Pants - Blå

Blå

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅR

Sand

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkegrønn

Mørkegrønn

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Bilde av Performance Structure Pants - Svart
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Bilde av De Originale Performance Pants - Lysegrå
UTGÅR

Lysegrå

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Navy
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Svart
De Originale Performance Pants - Mørk Rød
De Originale Performance Pants - Mørk Rød - TeeShoppen - Rød 15
UTGÅR

Mørk rød

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
UTGÅR

Grønn

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå
UTGÅRspar 68 %

Navy

278,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Pants - Oliven
Bilde av De Originale Performance Pants - Oliven

Oliven

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Nyhet

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Brun
Bilde av De Originale Performance Pants - Brun
UTGÅR

Brun

219,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn 2
Nyhet

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun

Mørkebrun

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Blå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Blå
De Originale Performance Structure Pants - Mørk Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørk Beige

Mørk Beige

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blå
UTGÅRspar 79 %

Blå

248,00 kr1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Mørkebrun

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UTGÅRspar 79 %

Mørk Beige

248,00 kr1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Bordeaux
Bilde av De Originale Performance Pants - Burgunder

Burgunder

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkebrun
UTGÅR

Mørkebrun

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Sand, Svart og Blå · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Performance Structure Pants (2 stk.)
Bilde av Performance Structure Pants (2 stk.) - Beige/Mørk Beige
Bundle
2 stk.

Beige/Mørk Beige · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Performance Pants Wide - Navy
Bilde av Performance Pants Wide - Navy
Performance Pants Wide - Black
Bilde av Performance Pants Wide - Black
Performance Pants Wide - Melange Grey
Performance Pants Wide - Melange Grey

Gråmelert

219,00 kr
Performance Pants Wide - Army Green
Bilde av Performance Pants Wide - Armygrønn

Armygrønn

219,00 kr
Performance Pants Wide - Beige
Performance Pants Wide - Beige
Performance Pants Wide (2 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (2 stk.) - Black og Navy
Bundle
2 stk.

Black og Navy · (2 stk.)

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Performance Pants Wide (3 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (3 stk.) - Black, Navy, Beige
Bundle
3 stk.

Black, Navy, Beige · (3 stk.)

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Performance Pants Loose Fit - Grå
Bilde av Performance Pants (Loose Fit) - Grå

Grå

881,00 kr
Performance Pants Loose Fit - Mørk Oliven
Bilde av Performance Pants (Loose Fit) - Mørk Oliven

Mørk Oliven

881,00 kr

Stretchbukser

Her finner du våre svært komfortable stretch pants. Det fine med stretch pants fra oss er at de ser ut som vanlige bukser, men de skjuler en hemmelighet. Enten du velger bukser eller jeans, har de nemlig veldig god stretch, og derfor er de utrolig behagelige å ha på seg. Kjøp dine neste stretch pants her hos Teeshoppen.

stretch pants

Det er slett ikke mange år siden det nærmest var utenkelig at noe annet enn tettsittende bukser skulle bli populært. I dag er situasjonen en helt annen, og det er et tydelig bevis på at moten hele tiden er i endring. I dag er det nemlig i minst like stor grad stretch pants som er med på å sette standarden for dansk mote. Stretch pants er bukser med en langt løsere passform som kan strekkes – og det er selvfølgelig derfra navnet kommer. Hvis du aldri helt har likt å gå med tettsittende bukser, kommer du til å sette stor pris på å trekke på deg et par stretch pants om morgenen, siden de sitter mye løsere og gir deg en helt annen komfort enn tettsittende bukser.

Det finnes mange forskjellige stretch pants

Det er ingen tvil om at du har svært mange muligheter til å velge akkurat det paret stretch pants som passer best for deg. Det finnes nemlig mange produsenter av stretch pants, noe som selvfølgelig henger godt sammen med at dette er en buksetype som har blitt stadig mer populær blant danske menn (og i mindre grad også kvinner). Du kan selvfølgelig enkelt finne stretch pants som ligner mye på jeans, hvis det er det du ønsker å gå med, men du kan også fint finne stretch pants som minner mer om chinos. Sist, men ikke minst, har det også blitt svært populært å gå med et par stretch pants med skinnlook.

Stretch pants er behagelige og komfortable

Det er garantert mange danske menn som gjerne vil følge moten, og som derfor har tatt på seg et par tettsittende bukser morgen etter morgen det siste året, uten at de egentlig har følt seg komfortable i dem. Slik er det slett ikke med stretch pants, for de har – som nevnt – en langt løsere passform, og derfor vil du også oppleve at de er mye mer komfortable og langt mer behagelige å ha på seg til hverdags. Dermed kan du gå i et par moderne og moteriktige bukser uten å føle at det går på bekostning av komforten, for det er absolutt komfortabelt å gå med stretch pants – også over lengre perioder.

TeeShoppen har et av landets største utvalg

Her hos TeeShoppen er vi blant de første nettbutikkene som har hoppet på trenden og begynt å selge et stort utvalg av forskjellige stretch pants samt cargo pants. Det er ingen tvil om at alle vil kunne finne et par lekre stretch pants som passer akkurat dem her på siden. Utvalget vårt består av mange ulike stiler, men felles for dem alle er at du kan kjøpe dem til svært gode priser – vanligvis ikke mer enn 349 kroner per par.